Similar lots by type
-
#512Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007“Man met uilen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Homme et hiboux”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#9Jos Albert“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20 / 30 -
#62Bonnevall“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40 / 50 -
#224G. Suy“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30 / 50 -
#79Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Personages bij een gebouw”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Personnages auprès d’un bâtiment”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#49“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#94Germaine Brus“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20 / 25 -
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39N. Wouters“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#552“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120 / 160 -
#12J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189Felix De Boeck“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220 / 280 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997“Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#247Een bronzen beeld van een waterbuffel met een zogend kalf.
Une statue en bronze représentant une bufflonne des marais et son petit bufflon.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#660Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#663Paravent met 8 panelen, versierd met schilderingen op papier. Chinees werk.
Un paravent à huit panneaux, décoration de peintures sur papier. Travail chinois.No longer availableDim. 140 x 45 cmEstimate: € 200 / 220 -
#535Ronde tafel op centrale, gebeeldhouwde poot. Met rond marmeren blad.
Une table ronde sur pied central sculpté avec une tablette en marbre ronde.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#34StaffordshireEen paar ovale porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van romantische koppels. Ingekaderd.
Une paire de plaquettes en porcelaine ovales, décors polychromes de couples romantiques.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 25 / 35 -
#722Theo Van der HorstPeriod: 1921 - 2003“De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.
”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#544“Compositie in de stijl van Vasarely.” Gemengde techniek op papier.
“Composition dans le style de Vasarely”. Techniques mixtes sur papier.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 55 / 80 -
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180 / 220 -
#263RudolstadtEen kandelaar van meerkleurig porselein in de vorm van een koppel met schaap en bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un candélabre en porcelaine polychrome en forme de couple avec un mouton et un panier à fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Constantin Meunier“De buildrager”. Bronzen beeld, gesigneerd.
”Le débardeur”. Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h 47 cmEstimate: € 350 / 550 -
#532“Clown.” Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Jan van Heel.
”Clown”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature: Jan van Heel.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#381Een vierdelig koffie- en theestel van tin met houten handvatten. Onderaan gemerkt.
Un service à thé et café en étain aux manches en bois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 70

