Similar lots by type
-
#62Bonnevall
“Zicht vanuit een raam. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue par une fenêtre”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 20/30 -
#492Octave PirletPeriod: 1914 - 1979
“Landschap met koeien”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage et vaches”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 40/50 -
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#64Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Antwerpen - Academie voor Schone Kunsten”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Anvers - Académie des Arts”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 54 cmEstimate: € 60/80 -
#189Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Litho. Genummerd 45/100 en gesigneerd buiten de plaat.
”Lumières de nuit”. Une lithographie. Signée 45/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 220/280 -
#74Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages”. Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 5 april 1993.
”Personnages”. Encre de Chine sur papier. Signée et datée 5 avril 1993.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60/80 -
#512Marcel CockxPeriod: 1930 - 2007
“Man met uilen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Homme et hiboux”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 51 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#79Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“Personages bij een gebouw”. Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Personnages auprès d’un bâtiment”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 52 cmEstimate: € 60 /80 -
#12J Severin
“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30/40 -
#49
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#692
“ De spiegel, Le miroir”. Een pastel, gesigneerd : ‘Ger Deltour’
”De spiegel, le miroir”. Pastel. Signé: ‘Ger Deltour’.No longer availableDim. 26 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#39N. Wouters
“Jonge vrouw in lingerie”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune femme en lingerie”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/35 -
#69Hugo HeyensPeriod: 1942-1987
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Een houtskooltekening met gedicht. Gemonogrammeerd.
“Vervloekt en ongezegend is het lijden...”. Fusain au poème. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#94Germaine Brus
“St.-Bavostraat, Wilrijk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967.
”Rue St-Bavon, Wilrijk”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1967.No longer availableDim. 42 x 48 cmEstimate: € 20/25 -
#224G. Suy
“Hoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Ferme”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 70 cmEstimate: € 30/50 -
#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#642
Een XIXe eeuwse halspiegel ven gebeeldhouwd hout in Louis-Philippestijl. Met sporen van verguldsel.
Un miroir de vestibule du XIXème siècle en bois sculpté, style Louis Philippe. Restants de dorures.No longer availableDim. 43 x 46 cmEstimate: € 60/100 -
#424Jozef Peeters
“Compositie”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1922.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Monogrammé et daté 1922.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 300/400 -
#753
Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#273Saba Freudenstadt
Een oude Duitse radio.
Une ancienne radio allemande.No longer availableDim. 36 x 55 cmEstimate: € 30/40 -
#41
Een poppenkoetsje van gepolychromeerd hout en metaal.
Une calèche à poupées en bois polychrome et métal.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#163Orpheus
Een recente houten muziekdoos met fijn binnenwerk. Speelt twee muziekstukken. In origineel etui. Japan.
Boîte à musique récente en bois. Intérieur de qualité à deux mélodies. Dans l’étui d’origine. Travail japonais.No longer availableDim. 33 x 20 x 10 cmEstimate: € 160/200 -
#173
Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van verguld brons op bruin onyxen voetstukken. De pendule versierd met een romantisch koppel, de kandelaars met vijf bloemvormige lichtpunten en eveneens met een koppel.
Un ensemble de cheminée en style Louis XV en bronze sur socles en onyx. La pendule est décorée d’un couple romantique, les candélabres à cinq points lumineux et décoration de couples.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/160 -
#378
Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.
Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180 -
#201Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#418
Een paar kleine gemberpotjes van blauw en wit Chinees porselein.
Une paire de petits pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 30/40 -
#678
Een dubbel vaasje van gesculpteerd speksteen, versierd met bloemen. Chinees werk.
Un vase en pierre de lard sculpté, décorations de fleurs. Travail chinois.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40/50