#265
#717
#726
Een sobere eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
#8Max Verboekel
Twee kristallen vazen, onderaan gemerkt Maastricht.
#238Sonja Rykiel
Een handtas van bruin leder.
Un sac à main en cuir brun.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#435
Een grote glazen presse-papier met een rode ‘swirl’.
#289John O’Winning
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#429
Een paar Chinese snuffbottles van handbeschilderd glas met decors van vrouwen.
#118
Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.
Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.No longer availableDim. 75 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#640
Een bleek houten ééndeurs garderobe met twee gedraaide zuiltjes.
#281
“Koppel bij boomstronken”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein op voetstuk. Niet gemerkt. Eind XIXe eeuw.
“Couple près de souches d’arbres”. Deux statuettes en porcelaine polychrome et doré sur piétement. Sans marques. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#359
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Schilfers aan de voet.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Eclats au pied.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100