Other lots by Belen
-
#432Louis Belen“Mme Louis Belen” . Een aquarel op papier.
”Mme Louis Belen”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#422Louis Belen“Visser aan kade”. Olieverf op hout.
”Pêcheur au quai”. Huile sur bois.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#439louis Belen“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60 / 100 -
#442Louis Belen“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#309Louis Belen“Impasse Bruxelles”. Aquarel op papier.
”Impasse Bruxelles”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40 / 50 -
#72Louis Belen“Herenportret”. Aquarel op papier.
”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 40 / 60
Similar lots by type
-
#529Jaky Lefrançois“Zittende vrouw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Femme assise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 50 / 70 -
#509Jaky Lefrançois“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#314Jaky LefrançoisTwee aquarellen: een ‘kanaal met jaagpad’ en een ‘marine’. Beiden gesigneerd.
”Canal et chemin de chasse” et “ Marine”. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. 30x40 cm; 33x48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#652“Zicht op de kathedraal te Antwerpen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Vue de la Cathédrale d’Anvers”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#472“Madonna en kind”. Een XIXe eeuwse devotieprent van aquarel en diverse stoffen.
”Vierge à l’Enfant”. Une image de dévotion du XIXième siècle, en divers tissus et aquarelle.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#489Jaky Lefrançois“Het blauwe hoofddeksel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le couvre-chef bleu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 50 / 70 -
#202“Herenhoeve”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1866. Engels werk.
”Fermette bourgeoise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1866. Travail anglais.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 260 / 280 -
#519Jaky Lefrançois“Vrouwenportret van de rug af gezien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd
”Portrait de femme vue du dos”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#342Jaky LefrançoisTwee aquarellen: “Een tuinzicht” en “Een kerkje in bloemenpracht”. Deze laatste met een stempel van het gemeentebestuur Antwerpen. Beiden gesigneerd.
Deux aquarelles: “Vue sur le jardin “ & “ Eglise dans toute sa splendeur fleurie”. Ce dernier avec le tampon de la municipalité d’Anvers.No longer availableDim. 56x47 cm; 39x30 cmEstimate: € 40 / 560 -
#609Theo BeerendonkPeriod: 1905 - 1979“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nu couché”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 15,5 x 36 cmEstimate: € 260 / 280 -
#492J. SteerlinckEen architecturaal plan van de kapel ‘Régence de Wilrijk’. Periode Empire. In kader uit de tijd.
Un plan d’architecte de la chapelle ‘Régence de Wilrijk’. période Empire. Avec encadrement d’époque.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#682Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#599“Gezichten”. Aquarel op papier. Draagt monogram ‘AdV’.
”Visages”. Aquarelle sur papier. Porte le monogramme: ‘AdV’.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 260 / 280 -
#312Jaky Lefrançois”Zomerhoeden op een stoel” en “Bloemen”. Twee stillevens. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
”Chapeaux d'été sur une chaise” et “Fleurs”. Deux natures mortes. Aquarelle sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 47x37 cm; 46x37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#464“Vrije compositie”. Indische inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kline’.
”Composition libre”. Encre indien sur papier. Porte la signature: ‘Kline’.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#324Jaky LefrançoisTwee landschappen: een weidezicht en een bergmeertje. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
Deux paysages: une vue sur les prairies et un petit lac de montagne. Deux aquarelles sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 37x27cm; 30x39cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#454Octave Landuyt“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Een flesvaas van Muranoglas in blauw, groen en rood.
Un vase bouteille en verre Murano bleu, vert et rouge.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 70 -
#373Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit vorken, messen, lepels en koffielepels voor twaalf personen, evenals een pollepel, een groentelepel en een vleesvork.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#179Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400 / 500 -
#482Victor Van BerckelaerPeriod: 1913 - 1975“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#146Een moderne ronde salontafel van messing met een zwart marmeren blad.
Une table de salon ronde en laiton et tablette en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#481Een paar theepotten van meerkleurig Chinees porselein. Beide onderaan gemerkt.
Paire de théières en porcelaine de Chine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Een lange halssnoer van witte parels.
Un long collier de perles blanches.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#236Een spiegel van wit- en goudgepatineerd hout in empirestijl.
Un miroir en bois à patine blanche et dorée. Style Empire.No longer availableDim. 103 x 68 cmEstimate: € 180 / 200 -
#749Een lot van zeventien oude strips, waaronder ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, enz.
Un lot de vieilles bandes dessinées, dont ‘Kuifje’, ‘Suske & Wiske’, ‘Kari Lente’, ‘Nero’, etc...No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#446Een paar vierkante bijzettafeltjes met licht gebogen pootjes.
Une paire de petites tables carrées aux pieds légèrement courbés.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#525Pied à LassayEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120

