#48G Durvaerts
“Côte méditerranéenne”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1966.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 50 cmEstimate: € 20/30 -
#62Teurelinckx
#18Paul Way
#15Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
“Le port de Nieuport”. Deux aquarelles. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 68 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#35J. Van de Veegaete
#159
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#46G. Wagener
#9N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
#102
#3H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#42
“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
#41M. Cockx
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 38 X 46 cmEstimate: € 100/150
#116
“Boszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#161Aloys de Lignière
#93Anita De Baaij
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/60 -
#58W. Hadermann
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#30N. Martens
“De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le baptême”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200/240 -
#82
“Boerin”. Krijttekening. Gesigneerd en gedateerd 1835.
“Paysanne”. Dessin à la craie. Signée et datée 1835.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#23L. Boll
“Heuvellandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage montagneux”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 47 cmEstimate: € 40/60 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#5Topy ten Hove
“Brief aan Hongarije”. Kleurlitho. Gesigneerd.
“Lettre à la Hongrie”. Litho en couleurs. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#123Maurice Langaskens
“Biddende communicant”. Litho. Gesigneerd binnen de plaat.
“Communiant en prière”. Litho. Signée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#119
Een lot bestaande uit drie prenten en een aquarel.
#155Leo DutoyPeriod: °1938
“Kakatoes”. Pentekening. Gesigneerd.
“Cacatoès”. Dessin à l’encre. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.50 €Estimate: € 40/60