Similar lots by type
-
#482Bernard CharoyPeriod: °1931“Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#62“Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.
"Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#489Bernard CharoyPeriod: °1931“Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.
Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.No longer availableDim. Ø 14 cmEstimate: € 120 / 140 -
#479Pol MaraPeriod: 1920-1998“La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.
"La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.No longer availableDim. 52 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#502Bernard CharoyPeriod: °1931“Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.
"Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#92John Ingram“Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.
"Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.No longer availableDim. 40 x 27,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#789“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.
“Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#342Juliaan Severin“Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.
"Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#799Sidy. Hall Bury Strt. BloomsbyTwee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Deux cartes encadrés:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.No longer availableDim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#367Lot tin bestaande uit een ijsemmer gedecoreerd met plantenmotief, een bowl, drie kannen en een kandelaartje.
Un lot d'objets en étain dont un seau à glace avec décoration de plantes, un bol, trois verseuses et un petit chandelier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#325Marthe Baudez“Stilleven met appelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux pommes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#265Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 3,93 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#619MärklinDiesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#642Een ronde houten wandklok.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487Twee theepotjes van Cantonporselein. Eentje met beschadigd deksel. Einde XIXe eeuw.
Deux théières en porcelaine de Canton. Un couvercle avec des dégâts. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. h: 9 & 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792Een kandelaar van gesculpteerd en verguld hout in barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
Chandelier en bois sculpté et doré de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 144 cmEstimate: € 5à / 70 -
#372Koperen luchtertje met drie lichtpunten en versierd met kristalen pareltjes.
Un petit lustre à trois bras, décoration de perles en cristal.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#579Cotianna Horvath“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#308Franz MehlemEen reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#501Bodhisatva. Polychroom ivoor met houten sokkeltje. Indisch werk, medio XXste eeuw.
Ooeuvre indienne, mi XXième siècle.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644Een grote sac-à-perles van geel koper en kristal.
Grand sac-à-perles en cuivre jaune et cristal.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 120 / 200

