Other lots in this auction
-
#585Goebel, West-Germany
“Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.
"Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.No longer availableDim. h: 54 cm (m.k.)Estimate: € 60/80 -
#151
“Bacchanten en putti”. Een monochroom witte groep van biscuit. Gemerkt “D’après Boizot”. Met geelkoperen sokkel.
Bacchantes et putti. Un groupe monochrome blanc de biscuit. Marqué « D'après Boizot ». Avec socle en laiton.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 250/350 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#474
“Mexicaans abstract.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Gedateerd 03/73.
"Résumé mexicain." Technique mixte. Porte la signature. En date du 03/73.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#530
Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300/350 -
#363Goebel, Germany
“Der Kunstkritiker”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 318. Eerste uitgave 1991.
"Le critique d'art". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Marqué en bas. N° 318. Première édition 1991.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#532
“Huisje bij een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maison au bord d'un lac". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#90
Een 14 K geelgouden ketting met 18 K wit en geelgouden hanger met één briljant in de hand van +- 0,25ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 14 kt avec un pendentif en or blanc et jaune 18 kt avec un diamant taille brillant à la main de +- 0,25 ct. et brillants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 14 k 2,74 g 18 k 4,73 gEstimate: € 400/500 -
#336
Een reeks van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.
Suite de quatre fauteuils en noyer de style Louis XVI avec revêtement en simili cuir.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 100/120 -
#37Alka Kunst Bavaria
“De koppige ezel”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"L'âne têtu". Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/70 -
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#137Capodimonte
“La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.
"La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220/240