#566
#498Goebel, Germany
"Sängerquartett". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1989. 471.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
#14Em. De Cooman
"De Linde". Une gravure. Signée et numérotée 2/200 à l'extérieur de la planche. Daté 1962.No longer availableDim. 40 x 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#291
#432
Een kleurenprint van een werk van Keith Haring.
#537
#324Louis Leijs
“Voorzight eene Vitrin”. Een technische tekening uit 1911.
#82Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#178Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Liggende leeuw”. Gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
#232
“Ville de Bruxelles - Régate”. Een oude affiche uit 1893.
#495
Twee grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit decor Ronda. Vier bloementuilen op de vleugel, met getorste ribben en vlechtdecor in reliëf op de gecontourneerde rand. Doornik, XIXde eeuw. De grootste met enige bakfouten, de kleinste met een kleine schilfer aan de rand.
Deux grands plats de pâtes molles au décor Ronda bleu et blanc. Quatre bouquets de fleurs sur l'aile, à côtes torsadées et décor galonné en relief sur le bord contourné. Tournai, XIXe siècle. Le plus gros avec quelques défauts de cuisson, le plus petit avec un petit éclat au bord.No longer availableDim. Ø 35 & 39 cmEstimate: € 100 / 120