Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Collage met Japans papier”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘98.
Anne Stoop

“Collage met Japans papier”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘98.

“Collage au papier japonais”. Technique mixte. Signée et datée ‘98.
Dim. 60 x 48 cm
SKU: 2504170504.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 26 April 2017 19:00
Catalogue #504
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Stoop

  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #502
    Anne Stoop

    “Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘90.

    “Nu assis”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘90.
    No longer available
    Dim. 74 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More