#322
#248
Een sabel in een ijzeren schede.
#325
Drie miniatuurboten in fles.
#338
#664
Vijf schaalmodellen van zeilboten.
#188
Lot FDC's etc. séparément et en albums. - Album divers FDC belges, cartes postales, anciens billets - USA "Wildflowers", FDC 1992 - Chemises postales avec timbres belges oblitérés premier jour de 1975, 1976, 1980,1981,1982,1990 (souvent accompagnés de FDC) - Divers FDC en vrac et éditions spéciales - En feuilles de stockage : environ 200 FDC belges, années 1970 et 1980. - Divers de Belgique et l'étranger.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#645
“William Fife 1898”. Twee houten schaalmodellen van zeilboten.
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
#257
Een wandelstok met verrekijker.
Une canne avec des jumelles.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 65/75 -
#484Choisy
#655
Drie schaalmodellen van zeilschepen.
#68
Een oude houten wandtelefoon.
#524
Een houten stuurwiel.
Un volant en bois.No longer availableDim. Ø 110 cmEstimate: € 90/110 -
#660
Een eikenhouten kerkdeur, afkomstig uit de Sint Sulpitiuskerk te Diest.
Une porte d'église en chêne, de l’Eglise St-Sulpice à Diest.No longer availableDim. 188 x 54 cmEstimate: € 60/80
#286
Lampenvoet met wassen sierstuk.
#100
Un pendentif en or blanc 18 kt serti de deux couleurs de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 400/450 -
#466
Een Oosters wollen tapijt. Te reinigen.
#209
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30x22cmEstimate: € 100/120 -
#553
Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
#194Prosper De Troyer
“Stilleven met konijn”. Een grafiettekening. Gesigneerd.
"Nature morte au lapin". Un dessin au graphite. Signé.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#312
Een oude messingen bureaulamp. Verstelbaar.
#42Prof. Eugenio Pattarino
#583Val Saint Lambert
Een mauve en blauwe schaal van kristal.
#280
#339Rafael GorsenPeriod: °1942
"Personnages". Deux dessins au graphite. Signés et datés '87.No longer availableDim. 26 x 39 cm & 27 x 21 cmEstimate: € 40/50