Other lots by Swarovski
-
#118Swarovski“Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Swarovski“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Swarovski“Ballerina”. Speciale editie 1999-2008. In oorspronkelijke doos. Design Zendron.
Ballerina . Edition spéciale 1999-2008. Dans la boîte d'origine. Design Zendron.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#450Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160 / 180 -
#439Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Uil”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chouette . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#67Een backgammon met gedraaide houten schijven en benen dobbelstenen.
Un backgammon avec des disques en bois tourné et des dés en os.No longer availableDim. 12 x 46 x 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#576HamadanEen Oosterse wollen loper. Handgeknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 93 cmEstimate: € 80 / 120 -
#480Een lot zilveren juwelen waaronder drie kettingen waarvan twee met hangers, vier ringen waarvan twee met half edelstenen en twee slavenarmbandjes.
Un lot de bijoux en argent dont trois colliers, deux avec pendentifs, quatre bagues, deux avec des pierres semi-précieuses et deux bracelets d'esclave.No longer availableDim. 47,97 gEstimate: € 60 / 100 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850 / 1000 -
#297Goebel, Germany“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#571Johan LewiPeriod: °1957Buste. Keramiek. Niet gesigneerd.
Buste. Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 43 cmEstimate: € 250 / 350 -
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.
Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 160 / 180 -
#223“Vrouwen met bloemenmanden”. Een paar bronzen beelden naar werk van Moreau. Op grijs marmeren sokkels.
Femmes aux paniers de fleurs . Une paire de statues en bronze d'après l'oeuvre de Moreau. Sur socles en marbre gris.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 160 -
#272“Zicht op Dausenai an der Lahn”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue de Dausenai an der Lahn . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 80

