Other lots by Swarovski
-
#118Swarovski“Gemaskerde knielende Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown masqué à genoux . Édition spéciale. Dans la boîte d'origine. Édition limitée 1999. Avec socle.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Swarovski“Clown”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 1999. Met sokkeltje.
Clown . Edition spéciale. Dans la boîte d'origine. Edition limitée 1999. Avec support.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#107Swarovski“Ballerina”. Speciale editie 1999-2008. In oorspronkelijke doos. Design Zendron.
Ballerina . Edition spéciale 1999-2008. Dans la boîte d'origine. Design Zendron.No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
Swarovski“Columbine”. Speciale editie. In oorspronkelijke doos. Gelimiteerde editie 2000. Met sokkeltje.
No longer availableDim. 14 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#604Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté '92No longer availableDim. 84 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#504André GoezuPeriod: °1939“Stilleven met gedekte tafel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘67. Achteraan met dedicatie.
Nature morte à la table dressée . Huile sur toile. Signée et datée de 1967. Avec dédicace au verso.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#163Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Chevrière”. Een beeld van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.
Chevrière . Une statue de bronze patiné brun sur un socle en marbre rouge. Signée.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#229“Zuiders stadszicht”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue sur une ville méditerranéenne”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 46,5 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#325Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. GVS2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. GVS2. Et de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#482“Moderne compositie”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
Composition moderne. Huile sur panneau. Signé illisiblement.No longer availableDim. 153 x 114 cmEstimate: € 120 / 180 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 850 / 1000 -
#565Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableDim. 146 x 104 cmEstimate: € 100 / 150 -
#631Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van plantenpotten. Stempel onderaan.
Théière en porcelaine de Chine à décor multicolore de pots de fleurs. Cachet en bas.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Luc VerbistPeriod: °1955“La méthode de bar”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
La méthode de bar . Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 112 x 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930“Christus Heilig Hart”. Een gebeeldhouwd albasten buste. gesigneerd.
Sacré-Cœur du Christ . Un buste en albâtre sculpté. Signé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#440Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160 / 180

