#512Fred Bervoets
“Een wellustig lied...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.
"Une chanson lubrique...". Lithographie en couleurs ». Signée, datée 1983 et numérotée 17/60. Avec poème au verso.No longer availableDim. 66 x 47 cmEstimate: € 200/240 -
#337
Een lot van drie verschillende bronzen vijzels met stampers.
Un lot de trois mortiers en bronze différents avec des pilons.No longer availableDim. h: 9, 10 & 11 cmEstimate: € 24/35 -
#104Th. Lambrecht
“Zicht op Sint-Anneke”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
"Vue de Sint-Anneke". Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 70x75cmEstimate: € 80/120 -
#258Villeroy & Boch, Dresden
Deux vases en faïence à décors multicolores. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#613
Een art deco vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un vase art déco en faïence belge émaillée multicolore.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 45/55 -
#629
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
#684
#34
Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
#700
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
#238
#103
Een officierssabel in lederen schede.
Une paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx grecs sur des socles en pierre bleue.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 180/200