Other lots in this auction
-
#654
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#347Copeland Late Spode
Een serie van zes schotels met diverse wilde vogels versierd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Une série de six plats, décoration d’oiseaux sauvages. Marque sous la base, numérotées.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679
Een sierdolk in Muranoglas gegoten.
Une dague de décoration en verre Murano moulé.No longer availableDim. l: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#535
Een luchter met zes lichtpunten en een marmeren coupe. Lampen versierd met bloemvormige glazen kapjes.
Un lustre à six points lumineux et une coupe en marbre. Les lampes sont décorées de cappes en verre en forme de fleurs.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#349
“Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.
”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#570
Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.
Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#602
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#695Royal Copenhagen
Set van 8 kerstborden van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt. Jaren 1992, 1994, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. In oorspronkelijke doosjes.
Une série de 8 assiettes de Noël en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Années 1992, 1994, 1996, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003. Dans leur emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#485
Een rood gelakt Chinees kastje met twee deuren.
Une petite armoire chinoise laque rouge à deux portes.No longer availableDim. 80 x 58 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#649
Een glasservies van geslepen kristal voor 10 personen. 50 stuks.
Un service a verres en cristal taillé pour 10 personnes. 50 pièces.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#177H. Lamazière
Een zwart marmeren schouwpendule. Tijdperk 1930. Met sleutel.
Une pendule de cheminée en marbre noir. Période 1930. Avec clé.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 200 / 240