Other lots in this auction
-
#55
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 8,85 gEstimate: € 300/400 -
#325
Een horloge met rekbare polsband en een zakhorloge met gedreven kast.
Montre à bracelet et horloge de gousset à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#697
Een vaasje van hoorn met een reliëfdecor van vleermuizen. Chinees werk.
Un petit vase en corne au décor en relief de chauve-souris. Travail chinois.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/80 -
#47
Houten maquette van een vissersboot.
Une maquette en bois d’un bateau de pêche .No longer availableDim. L. 46 cmEstimate: € 60/100 -
#576
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#745
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#792
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#694
“De Fruitverkoopster”. Een miniatuur . Gesigneerd.
”La vendeuse de fruits”. Une miniature. Signée.No longer availableDim. 9 x7 cmEstimate: € 25/35 -
#334
Een ovale spiegel van gepolychromeerd hout, versierd met meerkleurige roosjes.
Miroir ovale en bois polychrome décoré de petites roses polychromes.No longer availableDim. 65 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#390
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#522
“Jachttafereel” . Een Oosters miniatuur deels op been geschilderd, in een beschilderde mozaïek lijst.
”Scène de chasse”. Une miniature d’Orient en os partiellement peint, dans un encadrement mosaïque peint.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 80/1200 -
#714Rioul
“Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/200