Similar lots by type
-
#442
“Leeuwin”. Een houtskooltekening. In de geest van Pierre-Paul Jouve.
Lionne. Un dessin au fusain. Dans l'esprit de Pierre-Paul Jouve.No longer availableDim. 15,5 x 24 cmEstimate: € 120/160 -
#584Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Traphal”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Hall à l’escalier". Une eau-forte en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#534Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableDim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#385
“Landschap”. Aquarel op papier. In de geest van Dirk Smorenberg.
Paysage. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit de Dirk Smorenberg.No longer availableDim. 19x 22 cmEstimate: € 80/120 -
#559Jef Clerens
“De Watermolen”. Aquarel. Gesigneerd.
Le moulin à eau. Aquarelle. Signé.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 35/45 -
#524E. Van Laken
“Apen aan de balie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 14.10.48.
Singes au comptoir. Gouache sur papier. Signée et datée 14.10.48.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 35/45 -
#479Leonardo TorfsPeriod: 1927- 2020
“Fluitspeler in de sneeuw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Joueur de flûte dans la neige. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#186
“Vrouwenportret”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.
Portrait de femme. Pastel sur papier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 150/200 -
#414
“Stilleven”. Olieverf op board. Draagt monogram.
Nature morte. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#302Paul Claes
“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#434
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#472Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020
“Landschap” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35x25cmEstimate: € 60/80 -
#409
“Vrouwelijk naakt”. Een inkttekening op papier. Draagt monogram ‘HM’.
Nu féminin. Un dessin à l'encre sur papier. Porte le monogramme 'HM'.No longer availableDim. 40 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#509Gust VerelstPeriod: 1901 -1978
“Vrouwenportret” & “Mannenportret”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd en de tweede gedateerd 30-3-21.
Portrait de femme & Portrait d'homme. Deux dessins au fusain sur papier. Tous deux signés et le second daté du 30/03/21.No longer availableDim. 39x 31 & 33 x 29 cmEstimate: € 40/60 -
#432
“Kaketoes”. Houtskool en pastel op papier. In de geest van Jan Mankes.
Caketoes. Fusain et pastel sur papier. Dans l'esprit de Jan Mankes.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 80/120 -
#494Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Moeke”. & “Vrouwelijk naakt”. Een potloodtekening en een houtskooltekening op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘Boom, 6-11-42’ & 16-5-44.
Moeke. & Femme nue. Un dessin au crayon et un dessin au fusain sur papier. Tous deux signés et datés 'Boom, 6-11-42' & 16-5-44.No longer availableDim. 25 x 20 & 36 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#580
“Bergdorpje”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Village de montagne. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#390
“Bruggetje”. Potlood op papier. Draagt handtekening.
Petit pont. Crayon sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 11 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#429
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Russische school.
Composition. Techniques mixtes sur papier. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 180/240 -
#540
“Grossknupchen”. Gemengde techniek op papier in de geest van Brood.
Grossknupchen. Technique mixte sur papier dans l'esprit de Brood.No longer availableDim. 17 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#569
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
Une paire de peintures ovales représentant des navires asiatiques.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#439
“Zonder titel”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Sans titre. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32 x 31 cmEstimate: € 50/70 -
#422
“Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van André Lanskoy.
Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'André Lanskoy.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#560
“Marine”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
Marine. Technique mixte sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 10 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#427
“Vrouwelijk naakt”. Een beeldje van gesneden ivoor. Op onyxen sokkeltje.
Nu féminin. Une figurine en ivoire sculpté. Sur un socle en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cm (m.s.)Estimate: € 100/150 -
#7
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#217
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een driedelig Delfts schouwstelletje, een Delfts klokje en een ronde kom met bloemendecor.
Un lot de faïences bleues et blanches, composé d'une cheminée de Delft en trois pièces, d'une horloge de Delft et d'une coupe ronde à décor floral.No longer availableDim. h: 7 - 31 cmEstimate: € 30/50 -
#549Lode Verhoeven
“Zicht op de Nete”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Vue de la Nethe. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#64Nicole Halsberghe
“Singalees Mannenportret”. Kleurenlitho. Gesigneerd in potlood.
“Portrait masculin cinghalais”. Lithographie en couleurs. Signée au crayon.No longer availableDim. 19 x 14 cmEstimate: € 60/100 -
#41Jubilart, Brussels - Vestal
“Femme qui tire son bas”. Een sierschotel met afdruk van een werk van Henri de Toulouse-Lautrec. Portugese productie. Genummerd 21/1000.
Femme qui tire son bas. Plat décoratif avec estampe d'une oeuvre d'Henri de Toulouse-Lautrec. Production portugaise. Numéroté 21/1000.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 45/55 -
#342
Een Thais naaldwerk met gouddraad en glazen pareltjes.
Un ouvrage thaïlandais avec du fil d'or et des perles de verre.No longer availableDim. 42 x 38 cmEstimate: € 35/45 -
#326
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een levensboom in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un arbre de vie dans le décor.No longer availableDim. 133 x 86 cmEstimate: € 100/120 -
#165
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,51 ct. EVVS1.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,51 ct. EVVS1.No longer availableEstimate: € 900/1000 -
#485
Een gefineerd mahoniehouten toiletmeubeltje met kantelspiegel en marmeren blad.
Un meuble de toilette en placage d'acajou avec miroir inclinable et dessus en marbre.No longer availableDim. 145x40x75cmEstimate: € 80/120 -
#97Franklin Mint
“Les Rois et Reines d’Europe - Collection de cuilleres.” Een set zilveren lepels, met vergulde inleg met portretten.
Les Rois et Reines d'Europe - Collection de cuilleres. Un ensemble de cuillères en argent.No longer availableDim. 227,21 gEstimate: € 100/150 -
#349Gust VerelstPeriod: 1901 - 1978
“Stilleven met kruik en peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
Nature morte à la cruche et aux poires. Huile sur panneau. Signé et daté '55.No longer availableDim. 72 x 57 cmEstimate: € 80/100