#294Christine ChagnouxPeriod: °1939
“Zichten op Parijs”. Een paar lithografieën. Beide gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren buiten de plaat.
#616
#34
Een antieke vierkante spiegel in vergulde lijst.
#330Mont Blanc
Een zilveren armband in originele doos. 925‰. Gemerkt.
#686
Een messingen windlicht met bol glas en hoofdjes.
#237
Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298
#281Val Saint Lambert
Een getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#188
Une tapisserie antique tissée à la main avec un décor de paysage. France, XVIIIème siècle. Professionnellement restauré.No longer availableDim. 448x180cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#359
"Compositions de peinture". Deux oeuvres, huile sur toile dans l'esprit de Pollock.No longer availableDim. 59 x 48 & 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#335
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#574
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
Chaise de jardin en faïence chinoise à décor de bambous, lotus et fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100