Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.
Jan Cobbaert
Period: 1909-1995

“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 1/2 buiten de plaat.

"Composition". Une lithographie. Signé et numéroté 1/2 à l'extérieur de la planche.
Dim. 27,5 x 25 cm
SKU: 2202220564.
Category: Grafiek.
Auction day: 23 February 2022 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #314
    Michel De Goeye
    Period: 1900 - 1958

    “Visser bij een bolder”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 14/100 buiten de plaat.

    "Pêcheur à une borne". Une gravure. Signé et numéroté 14/100 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #329
    Maurits Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    "Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #19
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #44
    Roger Hebbelinck

    “Winters Leielandschap”. Een lithografie naar een werk van Albert Saverys. Gesigneerd en genummerd 281/350 buiten de plaat.

    « Paysage d'hiver du Lys ». Une lithographie d'après une oeuvre d'Albert Saverys. Signé et numéroté 281/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #592
    Etienne Le Compte
    Period: 1931 - 2010

    “Bali”. Een met aquarel ingekleurde houtsnede. Gesigneerd en genummerd 7/25 buiten de plaat.

    " Bali ". Une gravure sur bois de couleur aquarelle. Signée et numérotée 7/25 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 42 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #609
    Roger Somville
    Period: 1923 - 2014

    “Rubens... attentif”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Rubens...attentif". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque. essai d'artiste.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #292
    Jos De Swerts

    “Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    « Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #319
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Zicht op de Sint-Goedele kathedraal”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 34/150 buiten de plaat. Glas gebarsten.

    "Vue de la Cathédrale Sainte Gudule". Une gravure. Signé et numéroté 34/150 à l'extérieur de la planche. Verre fissuré.
    No longer available
    Dim. 50x40cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #519

    “Blue nude”. Een zeefdruk. Genummerd 128/199 en met naamstempel van Roy Lichtenstein.

    "Nu bleu". Une sérigraphie. Numéroteé 128/199 et avec cachet de Roy Lichtenstein.
    No longer available
    Dim. 59 x 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #474
    Janet Treby
    Period: °1955

    “Elysias days”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 149/385 buiten de plaat.

    "Les jours d'Elysia". Une sérigraphie. Signée et numérotée 149/385 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 81 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #434
    Ronald Brooks Kitaj
    Period: 1932 - 2007

    “Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.

    "Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 68 x 94 cm
    Estimate: € 350 / 550
  • #9
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Zicht op Brugge”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 103 buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une lithographie. Signée et numérotée 103 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #479

    “Marilyn”. Een zeefdruk naar het werk van Andy Warhol. Uitgave van Sunday B. Morning.

    « Marilyn ». Une sérigraphie d'après l'oeuvre d'Andy Warhol. Édition du Sunday B. Morning.
    No longer available
    Dim. 90 x 90 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #454

    “Fun Gallery Exhibition 1983”. Een lithografie naar een werk van Keith Haring. Gelicensieerd door Artestar New York en genummerd 24/73.

    « Exposition Fun Gallery 1983 ». Une lithographie d'après une oeuvre de Keith Haring. Sous licence Artestar New York et numéroté 24/73.
    No longer available
    Dim. 67 x 54 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #299

    “La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.

    « La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #224
    Joz. De Swerts

    Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.

    Une conception originale d'une affiche pour le IJzerbedevaart de 1936.
    No longer available
    Dim. 110 x 68 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #639
    Edgard Tytgat
    Period: 1879 - 1957

    “Les proverbes Flamands”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.

    "Les Proverbes Flamands". Une lithographie. Signé dans la planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #324
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Détresse”. Een lithografie”. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Détresse". Une lithographie ». Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45 x 27,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #69
    Anto Diez
    Period: 1914 - 1992

    “Trekkende boer”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 30/50 buiten de plaat.

    « Paysanne itinérante ». Une gravure. Signée et numérotée 30/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 47 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #29
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 203/350 buiten de plaat.

    "Vue sur la rue". Une lithographie. Signée et numérotée 203/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 28 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #322
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Le géant”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Le géant". Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque. Epreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 45,5 x 34,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304
    Jos De Swerts

    “De Verloren Zoon”. Een gravure op papier. Gesigneerd en genummerd 69/100.

    "Le Fils perdu". Une gravure sur papier. Signé et numéroté 69/100.
    No longer available
    Dim. 40 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #294
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Binnenplaats nabij de kade”. Een lithografie. Gesigneerd 214/350 buiten de plaat.

    « Cour près du quai ». Une lithographie. Signé 214/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 61 x 48 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #84
    M. Catelein

    “Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Bateaux de pêche". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #697

    Een groot en gevarieerd lot boeken en uitgaven met betrekking tot kunst.

    Un lot important et varié de livres et de publications liés à l'art.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #210

    Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een smaragd cabochon van +- 3 ct.

    Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #657

    Een lot van 23 boeken en uitgaven met betrekking tot moderne kunst, met o.a. Lotti Van der Gaag, Pinchas, Niki de Saint Phalle, Allen Jones, Lin Yao Kai, Mark Innerst, Ma Desheng enz.

    Un lot de 23 livres et publications liés à l'art moderne, dont Lotti Van der Gaag, Pinchas, Niki de Saint Phalle, Allen Jones, Lin Yao Kai, Mark Innerst, Ma Desheng etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #361
    Enfield

    Een Engels schouwklokje in bakelieten kast. Met slingertje.

    Une pendule anglaise dans un boîtier en bakélite. Avec guirlande.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #100

    Een 18 K geelgouden gegraveerde en gevlochten schakelarmband.

    Un bracelet à maillons gravés et tressés en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 55,52 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #682
    Wiskemann, Bruxelles

    Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een ovale schotel, een terrine, twee kommetjes en twee flessenzetters.

    Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #457

    Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met decor van bloemen en vogels.

    Un pot à gingembre en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #439

    Maquette van een vuurtoren. Draagt monogram H.K.O 60.

    Maquette d'un phare. Porte le monogramme HKO 60.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #97

    Een lot van zeven oude fotocamera’s en een verrekijker.

    Lot de sept anciennes caméras à photographies et une paire de jumelles.
    No longer available
    Dim. H:10cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #338

    Twee kleine sierterrines van porselein, waarbij één Delfts (20 x 16 x 15 cm) en één Engels ( 18 x 13 cm). Bijgevoegd een Engels aardewerken bord met Kasteel in het decor (Ø 26 cm.

    Deux petites soupières ornementales en porcelaine dont une de Delft (20 x 16 x 15 cm) et une anglaise (18 x 13 cm). Inclus une assiette en faïence anglaise avec Château dans le décor (Ø 26 cm).
    No longer available
    Dim. Ø:18-28cm H:13-15cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #271

    Drie postzegelalbums: twee insteekalbums met West-Duitse zegels tussen 1981 en 1995. Evenals een album met zegels van de Verenigde Naties.

    Trois albums de timbres : deux albums de stock avec des timbres ouest-allemands entre 1981 et 1995. Ainsi qu'un album avec des timbres des Nations Unies.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More