Similar lots by type
-
#424Felix Timmermans
“Visser aan de molen op het Lisp”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd binnen de plaat.
”Pêcheur auprès du moulin de Lisp”. Une gravure sur bois. Porte un monogramme dans la planche.No longer availableDim. 16,5 x 16,5 cmEstimate: € 50/80 -
#9
“Stadszicht” & “Sprokkelaars”. Een paar etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”Vue de ville” & “Ramasseurs de bois mort”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 13 x 16 & 12 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#62
“Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Twee gravures door Pierre Cottin. Vochtschade.
”Shakespeare à la cour d’Elisabeth” & “ Charles 1er et Van Dyck à Hampton Court”. Deux gravures par Pierre Cottin. Dégâts d’humidité.No longer availableDim. 45 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Drie kadertjes:- “Le fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.- “Boerin bij koeien”. Gustaaf de Bruyne. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.- Een houtskoolschetsje, toegeschreven aan Jacob Smits.
Trois cadres:- “La fortune pour 1 Franc”. Jean De Bast. Une eau-forte. Signée dans la planche.- “Fermière auprès des vaches”. Gustaaf de Bruyne. Une eau-forte. Signée hors planche.- Une esquisse au fusain, attribuée à Jacob Smits.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#352
Twee XIXe eeuwse gravures in originele kaders.- “Judith va trouver Holopherne”. Jazet naar een werk van Steuben.- “Rebecca à la fontaine”. Jazet naar een werk van Vernet.
Deux gravures du XIXième siècle, cadres d’origine:“Judith va trouver Holopherne”. Jazet d’après une oeuvre par Steuben.“Rebecca à la fontaine”. Jazet d’après une oeuvre par Vernet.No longer availableDim. 83 x 66 cmEstimate: € 40/50 -
#649
“Brigitte Bardot.” Een zeefdruk naar Andy Warhol.
”Brigitte Bardot”. une sérigraphie d’après Andy warhol.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 125/135 -
#329
“Régale donné par Lieven Uytzet”. Een XIXe eeuwse Gentse gravure in origineel kader.
”Régale donné par Lieven Uytzet”. Une gravure de Gand du XIXième siècle, dans son cadre d’origine.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 50/60 -
#575
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les Chevaux Daliniens”.
Sérigraphie d’après un oeuvre de Dali dans la série “Les chevaux daliniens”.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/240 -
#332Louis Belen
“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
”Deux hommes dans un intérieur”. Une gravure.No longer availableDim. 46 x 62 cmEstimate: € 40/50 -
#414
“Kasteel van Duffel”. Een oude gravure. Met de hand ingekleurd.
”Le château de Duffel”. Une ancienne gravure. Mise en couleur à la main.No longer availableDim. 11 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#2Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Onze-Lieve-Vrouw, Lente” & “Rubens - Groenplaats Antwerpen”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
”La Sainte Vierge au printemps” & “Rubens - Groenplaats, Anvers”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 9 & 19 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#354
“Vivid and waterwitch, off orfrordness in a breeze”. & “The magnificent steamship “The Great Western”. Twee oude Engelse gravures van R.G. & A.W. Reeve te Londen.
”Vivid and waterwitch, of orfordness in a breeze” & “The magnificent steamship “The Great Western””. Deux anciennes gravures anglaises par R.G. & A.W. Reeve; Londres.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 40/50 -
#339
“Pierre de Bex”. Een oude litho van Billoin naar een werk van Vieillevoye. Door de schilder gesigneerd buiten de plaat in 1841.
”Pierre de Bex”. Une ancienne lithographie par Billoin d’après une oeuvre par Vieillevoye. Signée par l’artiste hors planche. 1841.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 50/70 -
#11
Een lot Chromo-albums, waarbij negen van Chocolade Jacques, twee van Victoria, één van Kwatta, twee van Veen en ongeveer 450 losse prentjes van Liebig.
Un lot d’albums aux chromos, dont neuf albums Chocolat jacques, deux albums Victoria, deux albums Veen et +/- 450 images Liebig.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#334Gaston BogaertPeriod: 1918 - 2018
“Tigresses”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 7/75 buiten de plaat. Glas gebroken.
”Tigresses”. Une lithographie. Signée et numérotée 7/75 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100/150 -
#454Octave Landuyt
“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 40/60 -
#24
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#429Frans Van Immerseel
Drie zg. ‘Immerseeltjes’. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Trois estampes dite Immerseeltjes. Signées hors planche.No longer availableDim. 21 x 12 cmEstimate: € 30/50 -
#94
“La Distribution des Aumônes” Litho door Lafoose naar Jacquand. Parijs, XIXde eeuw.
”La Distribution des Aumônes”. Une lithographie par Lafoose d’après Jacquand. Paris, XIXième siècle.No longer availableDim. 44 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898
“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#130
Een vier rijen parelarmband met 18 karaats wit en geel gouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct. en email.
Un bracelet de perles à quatre rangées, fermoir en or blanc et jaune et serti de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1,20 ct et email.No longer availableEstimate: € 800/1000 -
#518
Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
Paire de cruches en albâtre. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#532
“De Schorre”. Aquarel. Draagt een handtekening: Wolvens.
”Schorre”. Une aquarelle. porte la signature: Wolvens.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#743Staffordshire
Twee groepjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Deux groupes en faïence de Staffordshire.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 50/70 -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 400/500 -
#302Louis Melis
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40,5 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#632Joe Colombo
Een “Boby Trolley” van kunststof in zeldzaam groen. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un trolley “Boby” en synthétique en vert rare. Italie, +- 1970. Marqué.No longer availableDim. 77 x 44 x 43 cmEstimate: € 200/250 -
#176
Een paar bijzettafeltjes van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Une paire de petites tables en bois laqué noir à un tiroir et marqueterie style Boulle.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 250/300 -
#283
Een groengepatineerde metalen gaslantaarn. Gemonteerd op elektriciteit. Zonder glas.
Une lanterne à gaz montée à l'électricité en métal à patine verte. Sans verres.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 30/40 -
#438
Een lot van zeven verschillende fantasiezwaarden, waarbij enkele in Japanse stijl.
Un lot de sept épées de fantaisie différentes dont certaines de style japonais.No longer availableDim. l: 90 - 110 cmEstimate: € 200/240 -
#266
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten in H-verbinding. Met afneembaar blad.
Une table en chêne aux pieds tournés et entretoise en H. Avec tablette amovible.No longer availableDim. 180 x 82 cmEstimate: € 50/80 -
#152Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschip in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateau à vapeur au port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 110 cmEstimate: € 150/200