Other lots in this auction
-
#70
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750/850 -
#327
Een Wajangpop van been.
Une poupée Wayang en os.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#387Star
Een antieke koperen siroopmaker. Peilglaasje manco.
Un ancien machine à sirop de cuivre. Mesure en verre manque.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40/50 -
#637
Een gemarquetteerde kleine staande klok met messingen binnenwerk en het opschrift ‘Tempus fugit’ boven de wijzerplaat. Met sleutel.
Une petite horloge de grand-père en marbre avec un intérieur en laiton et l'inscription Tempus fugit au-dessus du cadran. Avec clé.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 80/100 -
#590
Een gebeeldhouwde Thaise Boeddha van verweerd hout.
Un Bouddha thaï sculpté en bois patiné.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#278
Een glazen tulpenvaas, opgebouwd uit een grote, met goudverf beschilderde groene vaas en zes kleinere kleurloze exemplaartjes.
Un tulipier en verre, construit à partir d'un grand vase vert peint avec de la peinture dorée et de six exemplaire incolores plus petits.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#260
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,99 ct. en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 3,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de ± 0,99 ct. Et de deux rubis d'un poids combiné de ± 3,48 ct.No longer availableDim. 6,58 gEstimate: € 1100/1300 -
#674Gaston Noelanders
“Stilleven met gevogelte”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte à la volaille . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#67
Drie paar lederen ruiterlaarzen met houten leest.
Trois paires de bottes d'équitation en cuir avec bout en bois.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#397Fontés à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#377
Een lot van zes beeldjes van meerkleurig biscuit in de vorm van personages in XVIIIe eeuwse klederdracht. Zonder merken.
Lot de six figurines en biscuit multicolore en forme de personnages en costumes du XVIIIème siècle. Sans marques.No longer availableDim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 60/80 -
#501Val St. Lambert
Een karaf en zes glazen van geslepen kristal in verschillende kleuren.
Une carafe et six verres en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableDim. h: 22 & 40 cmEstimate: € 180/240