Other lots in this auction
-
#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#105Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct sertie de diamants aynat un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 8,19 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#598“Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.
”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 320 / 400 -
#232Hendrik Cantelbeeck“De Slag bij Issos. Gevecht tussen de legers van Darius III en van Alexander de Grote”. Olieverf op doek. Herdoekt. Antwerpse School, XVIIde eeuw. Gesigneerd links onderaan.
”La Bataille d’Issos. Combat entre les armées de Darius III et Alexandre Le Grand”. Huile sur toile. Retoilée. Ecole anversoise, XVIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 66 cmEstimate: € 2000 / 2600 -
#235Een briljant van 0,54 ct. Color M VVS1. In afgesloten identiteitskaart en met certificaat.
Un brillant de 0,54 ct Color M VVS1. Avec carte d’identité et de certificat.No longer availableEstimate: € 900 / 1100 -
#610Een Venetiaanse luchter met acht armen en kristallen pendeloques.
Un lustre vénitien à huit bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353“’s Lands Glorie I, II, III & IV. Vier chromo-albums, uitgegeven bij Historia. Compleet en in zeer goede staat.
”’s Lands Glorie”. Quatre albums chromo, Historia. Complet et en bon état.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#223“Knielend naakt”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Henri Laurens.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze à patine foncée d’après une oeuvre par Henri Laurens.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 650 / 750 -
#208“Vrouwelijk naakt”. Een modern bronzen beeld. Gesigneerd ‘Chana Orloff 1925’. Postume geut.
”Nu féminin”. Une statue moderne en bronze. Signée ‘Chana Orloff 1925”. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 1600 / 2000 -
#648Een antieke geëmailleerde bronzen Canton schotel, versierd met een meerkleurig drakendecor.
Un plat Canton antique émaillé, décoration de dragons polychrome.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 850 / 1000 -
#362Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Dorp”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
”Village”. Crayon couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#842Rémy Cornelissen“Don Quichot.” Litho genummerd 35/50. 106e. Gesigneerd buiten de plaat.
”Don Quichotte”. Une lithographie, numérotée 35/50.No longer availableDim. 59,5 x 43,5 cmEstimate: € 60 / 100

