#790Een paar wit marmeren tuinvazen.
#783“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#635Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#419Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#798Een paar natuurstenen honden.
#795Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#797Een paar stenen leeuwen.
#800Een paar wit marmeren zuilen.
#425Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#415Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#764Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#765Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#799Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#785“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#365Swatch IronyEen roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#796Een beeld van een staande Boeddha.
#285Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#772Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#787Een sobere houten hallbank.
#447“Shiva Nataraja”. Een beeld van gepatineerd brons.
#257Een zilveren vaatje, versierd met gegraveerde motieven en met een opengewerkt deksel. Nederlandse keuren, 833 ‰.
Tonneau en argent décoré de motifs gravés et au couvercle ajouré. Poinçons néerlandais, 833‰.No longer availableDim. 339 gEstimate: € 120 / 180 -
#59Alphons VermeirPeriod: 1905 - 1992“Havenzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#29“Hoeve aan het water”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1936 op verso.
“Ferme au bords de l’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1936 au verso.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Lot diverse beeldjes en voorwerpen uit Zuid-Amerika.
Lot de statuettes et objets divers. Amérique du Sud.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#465Een paar sobere eikenhouten armstoelen. Omstreeks 1800.
#453Een lot van vier verschillende Boeddha’s van brons.
Reliquaire africain en bois sculpté présentant plusieurs petites ports avec des scènes bibliques peintes à la main. Les extérieurs décorés de reliefs. Ethiopie.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening: Heyter 37.
#729Roger HebbelinckEen paar zichten op Hamme. Ingekleurde etsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Paire de vues sur Hamme. Eaux fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 32,5 x 42 cmEstimate: € 50 / 60 -
#385Een groot lot roestvrij stalen dameshorloges.
Grand lot de montres de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150