#255
Een lotje fibulae, Romeins bronzen bodemvondsten.
Lot de fibules, objets romains en bronze.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#674
Een paar kraanvogels van cloisonné op messing en op houten voetstukjes.
#484Jan SandersPeriod: °1936
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 180 / 240 -
#595
Een reeks van vijf kunststoffen koikarpers.
#166Thonet
Een set van vier stoelen met hoge rug, model Lange Jan. Gemerkt Thonet 77.
#105
Een 18 K geelgouden en platina ring bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Une bague en or jaune 18 ct et platine sertie d'un diamant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 150 / 200 -
#342
Een laag mahoniehouten kuipzeteltje, versierd met gebeeldhouwde zwanenhalzen.
Un siège baquet bas en acajou, orné de cols de cygne sculptés.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 35 / 45 -
#457
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#251
#270
Een 18 K geelgouden gemarteleerde broche in de vorm van een tak.
#541
Een Chinese replica van een Gunto type 98.
#325
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.