Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.

“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.

”Composition”. Techniques mixtes sur toile. Porte une signature.
Dim. 47,5 x 59 cm
SKU: 1911190141.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #26

    Een loopwagentje van metaal en kunststof in de vorm van een eend.

    Un trotteur en forme de canard en plastique et métal.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #28

    Een antieke vierhoekige stolp op houten sokkel.

    Une cloche carrée en verre sur socle en bois. Antique.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #336

    Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.

    Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H. 75 Ø 45 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #145
    Jaeger Le Coultre

    Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet diamanten oude slijp en achtkant met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.

    Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,10 ct.
    No longer available
    Dim. 26,09 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden broche met beweegbaar bloemvormig middenstuk bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 3,20 ct.

    Une broche en or jaune 18 ct à pièce centrale mobile sous forme de fleur sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,20 ct.
    No longer available
    Dim. 16,35 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #164

    Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

    Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #250
    Audemars Piguet Genève

    Een 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.

    Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. 106,90 g
    Estimate: € 3500 / 5000
  • #423

    Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.

    Deux albums de chromos Liebig.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #439

    “La libre Esthetique...”. Een reproductie van een laat XIXde eeuwse affiche.

    ”La libre Esthétique…”. Une reproduction d’une affiche , fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.

    Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 80 x 68 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #48

    Een gebeeldhouwd jaden groep in de vorm van een vogel en pioenen.

    Un groupe en jade sculptée sous forme d’oiseaux et de pivoines.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More