#11Van Gils
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/240 -
#29W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#161Aloys de Lignière
#39R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#7F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#9N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
#45Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#38G. Wagener
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
#32
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#156G.H.B.
#102
#27G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79Estimate: € 80/120
#93Anita De Baaij
#124Duclos & Wicar
“Les Suites de la Guerre”. Ingekleurde ets naar Rubens.
“Les Suites de la Guerre”. Eau-forte colorée d’après Rubens.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 32 cmEstimate: € 50/100 -
#108Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/140 -
#112
Vijf lijstjes, waarvan een “épreuve d’artiste” door Julien Severin.
#135
Lot grafiek:- “Pater en non.” Een paar reproducties naar Cederström.- Van Brandenberg. “Rijhuis.” Ets. Buiten de plaat gesigneerd.- Stroobant naar Melzer. “De slapende schoolmeester.” Litho.
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 15 cmEstimate: € 10/12 -
#57
Twee pentekeningen:- Georges Cornet. “Duinen” (30 x 15 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd en gedateerd 1929.- Willy Cools. “Man met snor” (20 x 24 cm). Oost-Indische inkt. Gesigneerd.
Deux dessins à l’encre:- Georges Cornet. “Dunes” (30 x 15 cm). Encre de Chine. Signé et daté 1929.- Willy Cools. “Homme aux moustaches” (20 x 24 cm). Encre de Chine. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/60 -
#13Milenko Divjak
“Ocean day”. Olieverf op doek.
“Ocean Day”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 84 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#152L. De Blaere
#130Janvier
“Avondlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 150/200 -
#15Theo Idserda
“Haven van Nieuwpoort”. Twee aquarellen. Gesigneerd.
#96Jos Pas
“Le ruisseau en hiver”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 75/75 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#47
“Ochtendnevel”. Zeefdruk. 2/10. Onduidelijk gesigneerd.