Similar lots by type
-
#27G. Wagener
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 79Estimate: € 80/120 -
#45Clémence BironPeriod: °1889-?
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/60 -
#9N. Martens
“Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.
“Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#102
“St Antonius, Zoersel”. Acryl op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“St Antonius, Zoersel”. Acrylique sur carton. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 40 cmEstimate: € 10/15 -
#29W. Brunet
“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50/80 -
#38G. Wagener
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#7F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#156G.H.B.
“De baadster”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd. Oude toeschrijving aan Breitner op de keerzijde.
“La baigneuse”. Huile sur carton. Monogrammé. Ancienne attribution a Georg Breitner au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28,5 x 22,5 cmEstimate: € 200/300 -
#60Albert CaulletPeriod: 1875 - 1950
“Koeien aan de Leie”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Vaches au bord de la Lys”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 28 x 36 cmEstimate: € 200/240 -
#39R. Van Hoeck
“Hoevelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#32
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#161Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#11Van Gils
“Stilleven met kruik en rode schoentjes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 65 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#6Herman VerbaerePeriod: 1906-1993
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1962.
“Paysage des polders”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1962.No longer availableOnline onlyEstimate: € 200/250 -
#3H. Veldeman
“Vrouwenportret”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Portrait de femme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#4Pol Mara
“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 62 x 44 cmEstimate: € 100/180 -
#146
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyDim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/80 -
#18Paul Way
“The Fisherman on Front Street.”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd Bermuda 1973.
“The Fisherman on Front Street”. Technique mixte sur papier. Signée et datée Bermuda 1973.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#10Leo Van PaemelPeriod: 1914-1995
“Landschap met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage aux saules têtards”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#21
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Deux cadres contenant des reliefs en cuivre représentant des filles africaines et une femme africaine portant un panier. Ainsi qu’un portrait de fille signé K. Twenge (50 x 33 cm). Et une gouache représentant des pêchers au filet, monogrammé JDSC (24 x 31 cm).No longer availableOnline onlyDim. 70 x 45 en 55 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#152L. De Blaere
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. En “Bloeiende boomgaard”. Olieverf op doek. Beiden gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur panneau. Et “Verger en fleurs”. Huile sur toile. Les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 20/30 -
#95Nin
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#19Jef Van Tuerenhout
“Man met paard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme et cheval”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 200/300 -
#35J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40/60 -
#115
Een lot bestaande uit twee Oosterse taferelen in gouache op zijdepapier (letsel) en twee afbeeldingen van geisha’s op textiel.
Lot comprenant deux scènes orientales en gouache sur papier de soie (dégât) et deux représentations de geishas sur textile.No longer availableOnline onlyActive bid: 51.00 €Estimate: € 40/80