Other lots in this auction
-
#101Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met zuivere briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct serti de brillants pures ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 1,30 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#386Een klein metalen luchtertje met vijf lichtarmen en met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq bras et pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#334Jos Tenoe“Plattelandszichten” & “Buildraagster”. Drie aquarellen op papier. Allen gesigneerd en gedateerd 1918
”Scènes de campagne “ & “Débardeur”. Trois aquarelles sur papier. Signés et datés 1918.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#228Een zilveren bestek met Lodewijk XVI-motief, bestaande uit 24 koffielepeltjes en 1 wat afwijkende, 21 dessertlepels, 25 lepels en 1 wat afwijkende, 22 kleine vorken en 24 grote vorken, 1 pollepel. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service à couverts au motif Louis XVI, comprenant 24 cuillères à café et une dépareillée, 22 petites cuillères, 26 cuillères, 22 petites fourchettes et 21 grandes fourchettes. Poids sans couteaux.No longer availableDim. 6600 g brutEstimate: € 2400 / 3000 -
#344Frans Boeye“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 10 x 18 cmEstimate: € 80 / 100 -
#724Marius Kolvoort“Vlaamse Gaai” . Een aquarel, gesigneerd.
”Geai”. Une aquarelle, signée.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 150 / 180 -
#330Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.
Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.No longer availableDim. 17,66 gEstimate: € 350 / 450 -
#21Een bronzen bureauset, bestaande uit een boekenrekje, een pennenhouder, een asbak, een belletje, een inktpot met glazen recipiënt en een brievenplateautje.
Une garniture de bureau, comprenant un petit porte-livres, un porte-plûmes, un cendrier, une sonnette, un encrier à récipient en verre et un petit plateau à lettres.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#689“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Kleine beschadiging in de bomen.
”Paysage, rivière”. Huile sur toile. Sans signature. Petit dégât dans les arbres.No longer availableDim. 60 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Een bronzen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 220 / 280 -
#268“Moeder met kinderen”. Een bronzen groep.
”Mère et enfants”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200

