#51
“De denker”. Een beeld van grijsgepatineerd plaaster naar een werk van Rodin.
”Le penseur”. Une statue en plâtre à patine grise, d’après une oeuvre par Rodin.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 60/100 -
#638
Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
#557
“Van Gogh”. Een beschilderde kartonnen buste. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘84.
”Van Gogh”. Un buste en carton, peint. Signée en dessous et daté ‘84.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 200/300 -
#207
Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
#766
Een rond houten wandklokje.
#673
Een rond tafeltje met een wit marmeren blad op een witgepatineerde gietijzeren voet.
Une petite table ronde à tablette en marbre blanc et un pied en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#140
Een armband van parels met 18 karaats geel gouden slot. Met certificaat.
#167
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
”Le charmeur de serpent”. Une statue en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/260 -
#700
Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#37
Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
Un lot de quatre moulins à café anciens.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#383
Een set kanonnen voor maquettes.
Un ensemble de canons pour maquettes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#536
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 275 x 177 cmEstimate: € 160/240