Other lots by Rouws
Other lots in this auction
-
#27Vijf verschillende borden van Delfts aardewerk met blauw op witte decors. XVIIe; XVIIIe & XIXe eeuw. Diverse restauraties.
Cinq assiettes différentes en faïence de Delft à décors bleu sur blanc. XVIIème, XVIIIème & XIXème siècle. Restaurations diverses.No longer availableDim. Ø: 22 - 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357Een lot van vijftien uitgaven met betrekking tot Antwerpen, waaronder vier boekjes met oude prentkaarten, enz.
Un lot de quinze publications liées à Anvers, dont quatre livrets avec des cartes postales anciennes, etc.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#634“Personage”. Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266Een gebeeldhouwd eikenhouten nis in barokke stijl. XIXe eeuw.
Une niche en chêne sculpté de style baroque. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 120 / 200 -
#3Een lot oude kerstballen, vogels, lampions en pieken.
Lot de vieilles boules de Noël, oiseaux, lanternes et pointes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#236Een salontafel met ovaal glazen blad, gedragen door bronzen halfnaakte vrouwen op een schelp.
Une table basse avec un plateau en verre ovale porté par des femmes en bronze à moitié nues sur une coquille.No longer availableDim. 115 x 70 (blad)Estimate: € 200 / 240 -
#134Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Au coin du feu . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 160 / 180 -
#271Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 26 delen, Franstalig.
Un grand nombre d'oeuvres collectées de Jules Verne, éditées par Michel de l'Ormeraie à Paris, vers 1977. 26 volumes, français.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#185Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 2,48 ct.No longer availableDim. 16,90 gEstimate: € 2200 / 2300 -
#184Een verguld houten spiegel in Louis-Philippestijl met een lauwerkrans in de kroon.
Un miroir en bois doré de style Louis-Philippe avec une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 260 / 280 -
#698Twee verschillende grote glazen drageoirs.
Deux grands drageoirs en verre différents.No longer availableDim. h: 43 & 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#588May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016“Kinderen op een brug”. Een wandgroep van geglazuurd terracotta. Gesigneerd rechts onder.
Les enfants sur un pont . Un ensemble mural en terre cuite vernissée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 49 x 49 (z.k.)Estimate: € 100 / 150

