Similar lots by type
-
#529Mircea Manelici“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1987.
“Personnages”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1987.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man met wandelstok”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard à la canne”. Fusain sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 72 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#592‘Nightlife 2000’. Een zeefdruk gesigneerd H. Brood. genummerd buiten de plaat 19/25
“Nightlife 2000”. Sérigraphie signée H. Brood et numérotée 19/25 hors planche.No longer availableDim. H: 90 cm; B: 46 cmEstimate: € 460 / 500 -
#334Ignace KennisPeriod: 1888-1973Twee herenportretten, houtskool op papier. Beide gesigneerd.
Deux portraits d’homme. Fusain sur papier. Signés.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#572Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#294E. Orban“Kloosterscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Naar een werk van Louis Tytgadt.
“Scène de monastère”. Aquarelle sur papier. Signée. D’après une oeuvre par Louis Tytgadt.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1032Drie panelen met reproducties van de vier seizoenen van Mucha.
Trois panneaux avec des reproductions des quatre saisons par Mucha.No longer availableDim. 93 x 39 cmEstimate: € 180 / 240 -
#744“Golgotha met Maria, Mari-Magdalena en Johannes de apostel. Olieverf op doek. Begin XVIIIe eeuw.
“Golgotha avec Marie, Marie Magdelaine et St-Jean l’Apôtre”. Huile sur toile. Début du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 200 / 300 -
#419Willem DolphynTwee militaire figuren. Tekening op papier. Beide gesigneerd.
“Deux militaires”. Dessins sur papier. Les deux signés.No longer availableDim. 14 x 8 cmEstimate: € 60 / 80 -
#244Denise Esteban“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#552“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd Roger Dewint.
“Notre dernière rencontre remonte à plusieurs jours”. Technique mixte sur papier. Signée Roger Dewint.No longer availableDim. 108,5 x 71,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#359Alici RymowiczPeriod: Kazan, 1907“Stadszicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1958.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 50 / 60 -
#122J. BeckerEen paar ovale kinderportretten. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
Paire de portraits d’enfants ovales. Pastel sur papier. Signé et daté 1889.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#482Anne CourjaretPeriod: °1939“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 29,5 x 39,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#44Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Zicht op Vorselaar”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1973.
“Vue de Vorselaer”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#288“Vrijen en trouwen”. Catalogus van een tentoonstelling, Antwerpen, 1975.
“Vrijen en Trouwen”. Catalogue d’une exposition à Anvers en 1975.No longer availableEstimate: € 20 / 24 -
#329Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Oude man”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vieillard”. Pastel sur papier. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 49 x 45 cmEstimate: € 6à / 100 -
#582Eric KengenPeriod: °1952“Mannenfiguren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Figure masculine”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance: Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 128 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#884LIeven WalschapPeriod: °1930“Hoevezicht”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur fermette.” Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#514“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
“Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.No longer availableDim. 105 x 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#749Tyssens“Trappenhal”. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
”La cage d’escaliers.” Fusain et aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 58,5 x 49 cmEstimate: € 30 / 40 -
#9Henri Schaefels“Personages in de straat.” Een oude gravure. Gesigneerd binnen de plaat.
“Personnages dans la rue”. Une eau-forte . Signée dans la planche.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#495Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XIII-stijl, bekleed met fluweel.
Fauteuil en noyer sculpté de style Louis XIII recouvert de velours.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#155Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une citrine de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#660Indo-BachtiarEen Oosters handgeknoopt tapijt van wol. Geometrisch centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine. Noué main. Décoré d’un médaillon géométrique central.No longer availableDim. 346 x 245 cmEstimate: € 120 / 200 -
#745Een meesterstuk in de vorm van een tweedeurs kast in Louis Philippestijl. Kleine letsels.
Meuble de maîtrise en forme d’une garde-robe Louis-Philippe. XIXe siècle. Petits accidents.No longer availableDim. 84 x 65 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#734Tibaut, BruxellesTheodoliet van messing.
Théodolite en laiton.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#439Een art deco sierstuk van verschillende soorten marmer met een fotolijst en versierd met een lezend figuur in hout. We voegen er een marmeren bureaustel met een inktpot en een houten hondje aan toe. Jaren ‘30.
Garniture art déco en différentes sortes de marbre présentant un cadre à photographie et un personnage assis lisant. Ainsi qu’un encrier en marbre orné d’un petit chien en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#16Een klein kuipzeteltje van witgelakt hout.
Petit fauteuil en bois laqué blanc.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#202Louis RobbePeriod: 1806-1887.“Koeien en schapen in de wei”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vaches et moutons dans le pré”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#389Een groot lot prenten, waarbij een bundel uit de reeks ‘Cries of London’ met vier ingekaderde exemplaren, enkele losse oude modeprenten, drie ingekaderde reproducties van Franse prenten en een kalender.
Lot d’estampes dont une suite de la série “Cries of London” dont quatre exemplaires encadrées, quelques planches de mode dépareillées, trois reproductions encadrées d’estampes françaises et un calendrier.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#268Schiettekatte“Grote Markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Grand-Place d’Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#59Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942“Bamberka, List 2 Poznania II”. Aquatint. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 2000.
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748“Gilde Clowns”“Brandweerclown”. Een polychroom beeldje. Gemerkt.
”Clown pompier.” Une statue polychrome. porte une marque.No longer availableEstimate: € 40 / 60

