Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,18 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 450 / 550 -
#636
#845Limoges, France
Een porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
#685
Een glazen salontafel, gedragen door twee Morianen van kunststof.
#4
Oude gravure met voorstelling van Beijing, veroverd door de Russische Tataren.
“Schrijver”. Een Japans bronzen beeld.
#796Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#20
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0, ct.No longer availableDim. 6,55 gEstimate: € 150 / 250 -
#721
#787
Een Afrikaans houten masker. Kambula, Zaïre.
#410
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,15 ct et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#703
Deux netsukes en ivoire. “Un homme du pays et un artiste”.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 130