Other lots in this auction
-
#413
Drie presse-papiers van groen marmer, waarbij één in de vorm van een liggende leeuw en twee met een bruin marmeren tonnetje.
Trois presse-papiers en marbre vert, dont un sous forme de lion couché et deux avec un petit tonneau en marbre brun.No longer availableDim. l: 12 & 16 cmEstimate: € 120/200 -
#418
Een verrekijker van messing en een theaterkijker met parelmoer.
Une paire de jumelles en laiton et une paire de lunettes de théatre avec du nacre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#107
Een vergulde en gepolychromeerde voorstelling van Maria met kind met ivoren hoofdje en handje. Drie handjes en het hoofd van Christus manco.
Une représentation de Marie et l’Enfant Jésus polychrome et dorée, main et tête en ivoire. Trois mains manquantes ainsi que la tête du Christ.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#329Paul HagemansPeriod: 1884-1959
“Dorpsgezicht met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village et saules têtards”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#676
Een handgeknoopt Perzisch wollen kelimtapijt.
Un tapis kilim en laine nouée main.No longer availableDim. 293 x 156 cmEstimate: € 200/300 -
#494
Racine. 6 boeken. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 delen. Saintin Paris, 1821. Leder, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Deel 1. Hachette Paris, 1856. Leder, in-12. “Théatre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.
Racine. 6 livres. “Oeuvres de Jean Racine”. 4 parties. Saintin Paris, 1821. Cuir, in-18. “Oeuvres Complètes de Racine”. Partie 1. Hachette Paris, 1856. Cuir, in-12. “Théâtre complet de J. Racine”. Firmin Didot Paris, 1882. In-12.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#732
Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.
Trois tables gigognes en bois de placage, motif d’étoile incrusté dans la tablette.No longer availableDim. b: 28 - 44 cmEstimate: € 50/60 -
#104
“A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “kaart van Shropshyre”. Twee XVIIIe eeuwse Engelse kaarten. Zeer donker.
”A plan of the city and the liberties of London after the Dreadful Conflagration in the year 1666” & “Carte de Shropshire”. Deux cartes anglaises du XVIIIème siècle. Très foncées.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 150 /200 -
#272Thiele
“Moeder en kind op een bosweg met hoeves in de achtergrond”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
”Mère et enfant sur un chemin forestier, fermes en arrière-plan”. Huile sur toile. +- 1900.No longer availableDim. 78 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#208
“Joseph Terby. Fondateur de la Societé Lyrique”. Een mannenbuste van grijsgepatineerd gips.
“Joseph Terby. Fondateur de la Société Lyrique”. Buste d’un homme en plâtre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/160 -
#605
Een witgepatineerd ijzeren tuinset, bestaande uit een ronde tafel met vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant 4 chaises et une table ronde.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#242Joost KampenPeriod: ° Amsterdam
“Kustlandschap bij nacht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Paysage nocture à la côte”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 46 x 66 cmEstimate: € 200/300