#398Wim KuijlPeriod: 1946 - 2014“Nefertiti”, een hoofd op sokkel, gegoten composiet, gesigneerd en gedateerd 3-11-2002.
'Walking panther', a patinated bronze sculpture. After Rembrandt Bugatti.No longer availableDim. H 18, L 49 cmEstimate: € 500 / 700 -
#97Wolfers FréresTwaalf zilveren koffielepels in cassette, gemerkt A835, Wolfers Frères.
#162‘Vieux Moulin a Huldenberg’. Olieverf op paneel. Getekend W. Roelofs.
'Old Mill in Huldenberg', oil on panel. Signed W. Roelofs.No longer availableDim. 44/61 cmEstimate: € 300 / 500 -
#505Een handgeknoopt Hamadun tapijt. Met certificaat.
#85Een massief houten 19e eeuws Engels bijzettafeltje met inlegwerk in muzikaal thema.
#495Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental carpet.No longer availableDim. 195/130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#221Een vintage wandelstok/paraplu met een verborgen steekwapen in het handvat.
A vintage walking stick/umbrella with a concealed blade in the handle.No longer availableDim. Lengte 81 cmEstimate: € 100 / 150 -
#237Bo BearPeriod: 1996‘Washington’, een gelimiteerde verzamelbeer ontworpen door Stacey Lee Terry voor Bo Baer Designs UK. Nr. 29 uit een oplage van 100 exemplaren.
'Washington', a limited edition collectible bear designed by Stacey Lee Terry for Bo Baer Designs UK. Number 29 out of an edition of 100.No longer availableDim. Hoogte 52 cmEstimate: € 75 / 100 -
#543Een grote kruikvormige vaas van veelkleurig Chinees porselein, famille rose.
A large jug-shaped vase of multicolored Chinese porcelain, famille rose.No longer availableDim. Hoogte 93 cmEstimate: € 60 / 80