#475Een gebeeldhouwde armstoel met leeuwenpoten en bekleed met roze fluweel.
Un fauteuil sculpté sur pieds griffes et revêtement en velours rose.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#684Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#604Ligtelijn“Mediterraans landschap.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 39 x 78 cmEstimate: € 220 / 250 -
#501Een houten piramide en octahedron.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre avril 1950 et mars 1952). 32,33,35,36,37,38,39. Usures, traces de papier collant, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#715Een sobere zwartgepatineerde houten kist.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#129Smets“Het dobbelspel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#219Step“Stilleven met bloemen en Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1901.
”Nature morte, fleurs et vase chinois”. Huile sur toile. Signée et datée 1901.No longer availableDim. 58 x 89 cmEstimate: € 120 / 200