Similar lots by type
-
#377Volkers“Stilleven met hortensia’s”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux hortensias”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#322Fre Steeman“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271G. Springael“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#272Jean Poulain“Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 64 cmEstimate: € 120 / 180 -
#378Ignace KennisPeriod: 1888-1973“Tuinzicht vanuit een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de jardin par une fenêtre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273Marie Ingels-PauwertPeriod: 1864-1960“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 64 cmEstimate: € 150 / 250 -
#290Roman Zuzuk“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#333Antoinette Le BretonPeriod: 1888-1954“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstellingen.
“Vaches dans le Pré”. Huile sur toile. Signée. Petites réparations.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 93 cmEstimate: € 300 / 400 -
#324S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#383Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#286Alice Frey“Stilleven met groenten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Nature morte aux légumes”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#275Abel Cracco”Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1959.
”Paysage du Midi”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#373Mireille Dabée“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 40 / 70 -
#371Constant TroyonPeriod: 1810-1865“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#296Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#285“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#310J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#282Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#369Rik WeggePeriod: 1923 - 2009“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#276Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180 / 240 -
#381Willem BierwertzPeriod: 1927“Hoeve”. Olieverf op doek.
“Ferme”. Huile sur toile.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328M. HottotEen lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#370R. Collon“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#355Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.
Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.No longer availableOnline onlyDim. h: 68 & 64 cmEstimate: € 160 / 200 -
#269J.B.V.O.“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 120 -
#365Jef Codron“Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 233/350 buiten de plaat.
“Bruges”. Une eau-forte. Signée et numérotée 233/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#164Gedeeltelijk vergulde bronzen engel in barokke stijl. Oorspronkelijk bestemd om twee hanglampjes te dragen. Einde XIXde eeuw.
Une statue en bronze style baroque représentant un ange. Prévu pour deux lampes à pendre, Fin XIXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#4Twee vazen van geslepen Boheems kristal. De grootste beschadigd aan de voet.
Deux vases en cristal taillé de Bohème. Le plus grand abîmé à la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#128Een lampje, opgebouwd uit een beeldje van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vogel op een houten sokkeltje. Sokkeltje beschadigd.
Petit lampe portée par une statuette en faïence polychrome en forme d’oiseaux sur socle en bois. Dégât au socle.No longer availableOnline onlyDim. h: 49 clEstimate: € 30 / 40 -
#98Saint LouisEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 37 cmEstimate: € 25 / 40 -
#76Drie vazen van zoutgeglazuurd steengoed. Duits werk begin XXste eeuw.
Trois vases en grès à glaçure au sel. Oeuvre Allemande, début XXième siècle.No longer availableOnline onlyDim. h -43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#261Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#148Twee vogels met amethist.
Deux oiseaux en améthyste.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#51RodaniaDrie verschillende horloges waarvan twee van titanium.
Trois montres dont deux en titanium.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#111Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300

