Other lots in this auction
-
#523
“Keizer”. Een antiek Chinees houten beeld met sporen van polychromie. Schade aan de handen.
”Empereur”. Une statue antique chinoise en bois, traces de polychromie. Dégâts aux mains.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 200 / 240 -
#759
“Kunstwerk in de Provence” & “Kind in bed”. Twee etsen. Beide gesigneerd binnen en buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
”Oeuvre d’art en Provence” & “ Enfant alité”. Deux eaux-fortes. Signées dans et hors planche.No longer availableDim. 10 x 14 & 13,5 x 13,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#443
Een driedelig toiletstelletje van kleurloos en oranje glas.
Une garniture de toilette en trois pièces en verre incolore et orange.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#75520; 22; 23 & 24 Matchbox Series
Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravan.- Rolls Rouyce Silver Shadow.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:- Chevrolet Impala Taxi.- Pontiac Coupé.- Trailer caravanne.- Rolls Royce Silver Shadow.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#342Isidore Saeys
“Hoeve te Bierghes”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette à Bierghes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 50 / 75 -
#542
Een Japanse houtsnede door Horsai.
Une gravure sur bois japonaise par Horsai.No longer availableDim. 48,5 x 26,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#565Märklin 3052
Een elektrische locomotief "Krokodil" BR 1020.31 van de ÖBB voor spoortype HO. In originele doos. Zeldzaam.
Une locomotive électrique “Krokodil” BR 1020.31 ÖBB pour type de rails HO. Emballage d’origine. Pièce rare et précieuse.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#513Val St. Lambert
Een grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#859
Een lot wagons voor spoortype HO:- Märklin - Duitse goederenwagon met transformator van AEG.- Märklin - Lange open goederenwagon. - Märklin - Korte open goederenwagon.- Märklin - D-trein-rijtuig. In originele doos.- Jouef - Pullman rijtuig. in originele doos.
Un lot de wagons pour rails type HO/- Märklin -Wagon marchandise avec transformateur AEG.- Märklin - Long wagon marchandise.- Märklin - Court wagon marchandise ouvert.- Märklin - Wagon passager D; Emballage d’origine.- Jouef - Wagon passagers Pullman. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#422Henri Evenepoel
“Personages”. Een studietekening op papier. Gesigneerd.
”Personnages”; Une étude sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#739Hendrichse
“Landschap met een weg aan de rand van het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1899.
”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 67 x 34 cmEstimate: € 100 / 160 -
#729P. Alechinsky
“Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Jean-Clarence Lambert, les livres illustrés”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 200 / 240