#264Ludo Laagland‘Moeder en kind’, olieverf op paneel. Getekend; Ludo Laagland.
#335Een lot van 10 kleine porseleinen schaaltjes op voet, niet gemerkt.
#650Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.
#103“Strijd tot de dood”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
"Struggle to the Death". A sculpture of dark patinated bronze on a black marble base.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 150 / 200 -
#5Een massief houten melkstoeltje op drie poten, rustieke stijl.
#201Een houten gesculpteerde putto. Neobarok, laat 19e eeuw.
A wooden carved putto. Late 19th century.No longer availableDim. h 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een balustervaas van polychroom Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Da Qing Qianlong Nian Zhi, jaren 1960-1980.
A baluster vase made of polychrome Chinese porcelain. Marked at the bottom. Da Qing Qianlong Nian Zhi, 1960s-1980s.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
A lot of five vases and flower pot holders made of glazed and patinated earthenware. From the collection; House Of Porters.No longer availableDim. Hoogte 13-30 cmEstimate: € 50 / 70