#138Jager
Een verzilverd metaal bestek voor 12 personen in ménagère. 84 stuks.
#541
Hofdame met waaier van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
#446Shiraz
Een lot van drie kleine handgeknoopte Perzische tapijtjes van wol.
#99Moeyersons
“Expressionistisch oogsttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
”Scène expressionniste de la récolte”; Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#619
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
#713
Een schotel van Imari porselein.
Un plat en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 20/30 -
#441
Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#207
Een paar grote stolpen met Vieux-Bruxelles vazen met gouden sierboeketten.
Une paire de cloches avec des vases Vieux Bruxelles, bouquets dorés.No longer availableDim. H: 70 cmEstimate: € 320/380 -
#705Swarovski
#89A. Vandendries (?)
“Ruiter in berkendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavalier dans l’allée des bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#454Ivan Good
“Gestrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1978.
”Echoué”. Huile sur panneau. Signé et daté 1978.No longer availableDim. 39 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#81
Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.
Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 21 & 14 cmEstimate: € 90/110