Other lots in this auction
-
#279Freddie Blommaert“Provençaals landschap.” Gouache op board. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1982.
”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.No longer availableDim. 60 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#229Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 120 / 180 -
#753Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.
Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#193“Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.
”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#509Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60 / 100 -
#752“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#328Lebégue & Cie., BruxellesEen oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
Un ancien globe sur socle en bois. Marque.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 180 -
#640Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#626Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#339“Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks
Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#721Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.
Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.No longer availableEstimate: € 50 / 80

