Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.

”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.
Dim. 110 x 80 cm
SKU: 2011180579.
Auction day: 21 November 2018 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #279
    Freddie Blommaert

    “Provençaals landschap.” Gouache op board. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1982.

    ”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 60 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #753

    Een oude officierssabel in schede. Het handvat versierd met een messingen leeuwenkopje.

    Sabre d’officier ancien dans son fourreau. Manche décorée d’une tête de lion en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #193

    “Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. Van Dieren. Antwerpen, 1930. Uitgave met prachtige met leder beklede kaft en met. binnenin twee etsen op zijde. Zeer goede staat.

    ”Jakob Smits”. Ernest Van den Bosch. Ed. van Dieren. Anvers, 1930. Une édition avec couverture en cuir magnifique et deux eaux-fortes sur soie. En excellent état.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 550
  • #509

    Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.

    Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #752

    “Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met een koperen schilderijezeltje.

    ”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée et avec un chevalet en cuivre.
    No longer available
    Dim. 16 x 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #328
    Lebégue & Cie., Bruxelles

    Een oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.

    Un ancien globe sur socle en bois. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #640

    Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 85 x 125 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #626

    Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.

    Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 215 x 135 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #339

    “Binnenschepen nabij Antwerpen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.

    ”Barges près d’Anvers”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #38

    Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks

    Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #721

    Een lot etnisch brons en smeedijzer, bestaande uit een Indische armband, een Afrikaans maskertje, een Afrikaanse plaquette in hoogreliëf en een montuur met versieringen.

    Un lot de bronze ethnique et fer forgé, comprenant un bracelet indien, un masque africain, une plaquette africaine en haut-relief et une monture avec décorations.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More