Other lots by Raveel
#180
#15The Bridge
Een bruin lederen zakagenda.
#583
Twee beeldjes van jadeïet en een sierstuk van speksteen. Letsel aan een bek.
#563
18 boeken over wetenschappen, aardrijkskunde, astronomie e.d. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° met lederen rug, enige slijtage. Talrijke afbeeldingen. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, goede staat. En 16 andere.
18 livres sur les sciences, la géographie, l’astronomie etc. Sir Robert Stawell Ball. “The Story of the Heavens”. Ed. Cassell & Cie, London, Paris & Melbourne 1893. In-8° Dossier en cuir, usures. Nombreuses images. Hippolyte Fontaine. “Eclairage à l’électricité. Renseignements pratiques”. Ed. Polytechnique, Paris 1888. In-8°, bon état. Et 16 autres.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#519
#715Made in England
Twee houten doosjes bekleed met varkensleder, waarvan één juwelendoos.
#718
Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.
#413
Een lot van 86 oude reclamepins. Jaren ‘30 tot ‘60.
#3
#96
#502
Compositie. Olieverf op doek.
#320
Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,57 ct. Color F I1.
Brillant rond dans un certificat fermé AIG. 0,57 ct. Couleur F. I1.No longer availableEstimate: € 700/800