Other lots by Baken
Other lots in this auction
-
#215
“Visser bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Fisherman by Night". A painting, oil on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 59 x 46cmEstimate: € 35/45 -
#155Antoine De Smet
“Besneeuwd hoevelandschap bij winterzon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de ferme enneigé sous le soleil d'hiver". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 54 x 64 cmEstimate: € 80/100 -
#6
Een paar reproducties in een kadertje.
Deux reproductions dans un cadre.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 25/35 -
#164
“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 35 x 26 cmEstimate: € 100/140 -
#190
“Koningin Isabella”. Een ronde koperen plaquette.
“La Reine Isabelle”. Une plaquette ronde en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 62 cmEstimate: € 40/50 -
#63G. Ederaad
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de tourbe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#178
“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
« Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#16R. Brunef
“Bruges - Le lac d’amour”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Bruges - Le lac d'amour”. Une gravure en couleurs. Signé à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 22 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#71
“Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.
"Homme assis avec une couronne de prière à la main". Une œuvre indienne peinte à la main. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 10 x 6,5 cùEstimate: € 40/60 -
#10Fr. Luyckx
“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
« Dans » et « 't Bos 1/6 » deux gravures sur bois dont une peinte à la main avec mention de l'artiste au dos.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 13,5 x 17,5 cm & 11,5 x 8,5 cmEstimate: € 30/50 -
#84Stefaan Tessely
“De kleine plezante.” Litho Genummerd 8/100. Gedateerd 1990. Gesigneerd.
"Le Petit Agréable." Lithographie numérotée 8/100. Daté 1990. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#111Y. Van der Bruggen
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateaux de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 50 x 65 cmEstimate: € 100/140