#22
“Terugkeer van Don Quichotte”. Kleurenlithografie. Gesigneerd en genummerd, 75/100.
"Le retour de Don Quichotte". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée, 75/100.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 62 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#28
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#2
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
#167Godelieva Vleeschouwers
“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#104Karel VerschootenPeriod: 1910 - 1993
“Heidezicht”. Een pasteltekening. Gesigneerd.
#189
Een ovalen houten spiegel.
#63G. Ederaad
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#97Frans Van Immerseel
Trois proverbes encadrés avec des gravures de Frans Van Immerseel. Le tout signé hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 75/90 -
#202Raph
#15
Een reproductie in kader achter glas.
#132Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#168Marius GirardPeriod: 1927 - 2014
"Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.No longer availableOnline onlyDim. 46 x 31 cmEstimate: € 80/100