#552
“Stilleven met kruik.” Aquarel op papier. Draagt een handtekening: “Kees Verwij ‘72”.
”Nature morte, cruche”. Aquarelle sur papier. porte une signature: ‘Kees Verwij ‘72’.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 120/160 -
#789
Een koperen brasero op smeedijzeren voet.
#535
Ronde tafel op centrale, gebeeldhouwde poot. Met rond marmeren blad.
Une table ronde sur pied central sculpté avec une tablette en marbre ronde.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 80/120 -
#292Visconti
“Jager in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chasseur dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500/600 -
#473
Een brede vaas van Chinees porselein met een blauw en geel decor van bloemen. Onderaan gemerkt.
#774
Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.
#34Staffordshire
Une paire de plaquettes en porcelaine ovales, décors polychromes de couples romantiques.No longer availableDim. 10 x 7 cmEstimate: € 25/35 -
#577
#493
Vaas van Chinees porselein met decor van personages en een tekst.
#554
“Parijse burleske.” Aquarel op papier.
”Burlesque, Paris”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 31 x 24 cmEstimate: € 120/140 -
#593
Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.No longer availableDim. h: 54 cm Ø: 57 cmEstimate: € 420/480