Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
Pol Mara

“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.

“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.
Dim. 62 x 44 cm
SKU: 0812150452.
Category: Uncategorized.
Auction day: 9 December 2015 19:00
Catalogue #452
Estimate: € 100 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Mara

  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200

Other lots in this auction

  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #554
    P. Mara

    “Classé”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 17/100 buiten de plaat.

    “Classé”. Sérigraphie. Signée et numérotée 17/100 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 december 2015

Deze veiling is volledig - 801 loten.

8 December 2015 19:00
9 December 2015 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 December 2015 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More