Similar lots by type
-
#797
Een paar stenen leeuwen.
Une paire de lions en pierre.No longer availableDim. 97 x 104 x 30 cmEstimate: € 1800/2000 -
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
Paire de jardinières en fonte de style classique.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#798
Een paar natuurstenen honden.
Une paire de statues de chiens en pierre.No longer availableEstimate: € 1800/2000 -
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
“Bacchus”. Statue en marbre.No longer availableDim. H. 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20/30 -
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
“Lion et Lionne”. Statue en pierre.No longer availableDim. 50 x 115 x 80 cmEstimate: € 2400/2600 -
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
Paire de lions couchés en pierre de taille nature.No longer availableDim. H. 77 x L. 152 cmEstimate: € 2000/4000 -
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 112 x 142 x 57 cmEstimate: € 150/250 -
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.No longer availableEstimate: € 850/900 -
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
Statue Bouddha position debout.No longer availableDim. H. 150 cmEstimate: € 850/950 -
#787
Een sobere houten hallbank.
Banc de vestibule en bois sobre.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 80/120 -
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
Une paire d’obélisques en marbre blanc.No longer availableDim. H. 100 cmEstimate: € 1000/1200 -
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
Une paire de vases de jardin en marbre blanc.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 1200/1400 -
#350Laco-sport
Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.
Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#360
Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.
Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.No longer availableDim. H. 99 cm, L. 168 cmEstimate: € 10000/12000 -
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12,02 gEstimate: € 500/600 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#717
“De stervende Galliër”. Een groep van monochroom wit composiet naar de klassieke oudheid.
“Le Gaulois vaincu”. Groupe en composite monochrome blanc d’après l’antique.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#3
Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.
Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#744
Een vierhoekig tafeltje van gesculpteerd eikenhout met gedraaide poten. XIXe eeuw.
Petite table carrée en chêne sculpté aux pieds tournés. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#747
Een bronzen tuinvaas, versierd met sfinksen en leeuwenkoppen.
Jardinière en bronze décoré de sphinx et de têtes de lion.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#261
“Gallische krijger”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van André Massoulle.
“Guerrier gaulois”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après une oeuvre par André Massoulle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#661
Twee reeksen van zes Russische theeglazen in verzilverd metalen montuur. Enkele pootjes manco. We voegen er een klepkan met verzilverd metalen montuur aan toe.
Deux suites de six verres à thé russes en métal argenté et verre. Quelques pieds manquent. Nous ajoutons une chope couverte en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#299V. Châtillon
“Landschap met watermolen”. Gesigneerd en genummerd 159/250 buiten de plaat.
“Paysage au moulin à eau”. Signée et numérotée 159/250 hors planche.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#7
Een replica wapenschild van rood koper met twee zwaarden.
Réplique d’un bouclier à deux sabres en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#122Robert BoudryPeriod: 1878 - 1961
“Steegje te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Cul de sac à Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#552
Een gevarieerd lot glaswerk, bestaande uit karaffen en borreltjes, zes grote glazen, een toiletstel, schaaltjes en een vaasje.
Lot de verrerie varié comprenant des carafes, des gouttes, six verres, une garniture de toilette, des petits plats et un petit vase.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#311
“De doorntrekker”. Een beeld van gebeeldhouwd albast. Gerestaureerd.
“Le tireur d’épine”. Sculpture en albâtre sculpté. Restaurée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#200
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 40,70 gEstimate: € 1000/1200