Similar lots by type
-
#764
Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#772Shirvan
Een grote wollen Kelim (één pand).
Grand kilim en laine (un pan).No longer availableDim. 191 x 91 cmEstimate: € 100 / 120 -
#127
Drie gebeeldhouwde houten devotiekruisen met iconen. Ethiopië. We voegen er twee perkamenten geïllustreerde tekstbladen bij.
Trois crucifix de dévotion en bois sculpté avec des icônes. Ethiopie. Nous ajoutons deux feuilles de texte sur parchemin.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#716
Een mooie grote Kelim met horizontale banen.
Beau et grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 323 x 166 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571
Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.
Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.No longer availableDim. l: 143 cmEstimate: € 200 / 300 -
#411
Een doosje en een handschoenkastje van zwartgelakt hout. Het deksel telkens met schildpad en messingen inlegwerk.
Petite boîte et boîte à gants en bois noirci. Les couvercles incrustés d’écaille et de laiton.No longer availableDim. h: 9 cm (corpus)Estimate: € 50 / 60 -
#448
Een maanvormige spiegel in een kader van gesculpteerd eikenhout in de vorm van een arend. Punt van het glas beschadigd.
Miroir en forme de lune dans un cadre en chêne sculpté en forme d’aigle. Le bout du verre accidenté.No longer availableDim. b: 38 cmEstimate: € 120 / 200 -
#466
Een Kelim met horizontale banen.
Kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 285 x 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#733
Een grote Kelim.
Grand kilim.No longer availableDim. 280 x 172 cmEstimate: € 120 / 200 -
#692
Een lange Kelim (één pand) met getrapt gülmotief.
Long kilim (un pan) au motif Gül en gradins.No longer availableDim. 369 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#476Beloutj
Twee dubbele en een enkele kameeltas.
Deux doubles et un simple sac de chameau.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#767Ideal
“Vibro-Massor”. Een wellnessmachine. Jaren ‘50.
“Vibro-Massor”. Machine de massage des années 50.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#726Beloutj
Een grote Kelim met horizontale banen.
Grand kilim aux pans horizontaux.No longer availableDim. 307 x 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#558
Een achthoekige Chinese dekseldoos van gepolychromeerd hout, het deksel versierd met een draak.
Une boîte à couvercle en forme octogonal en bois polychrome avec le couvercle décor dragon.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 160 -
#486
vier diverse wollen tapijtjes uit Afrika, Zuid-Amerika e.a.
Quatre petits tapis divers en laine de l’Afrique, Amérique du Sud e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#267
Een wassen Madonna met Kind getooid in diverse gewaden. Slijtage.
Vierge à l’Enfant en cire, vêtue en soie dorée. Usures.No longer availableDim. H 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#507
Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.
Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#709
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 190 x 171 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774
Een grote wollen Kelim.
grand kilim en laine.No longer availableDim. 432 x 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#732Kashgai
Een wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#762
Een antieke Kelim (één pand) met ruitmotief.
Kilim ancien (un pan) au motif de losanges.No longer availableDim. 310 x 82 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744
Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout op een voetstuk van groen marmer. Omstreeks 1800.
Bouddha debout en bois polychrome sur base en marbre vert. Vers 1800.No longer availableDim. h: 188 cmEstimate: € 1000 / 1400 -
#413
Twee verschillende handschoenkastjes van gefineerd en zwartgelakt hout, het deksel telkens versierd met messingen inlegwerk.
Deux boîtes à gants en bois de placage et noirci, le couvercle décoré de laiton incrusté.No longer availableEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#373
Een groot lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, schalen en plateaus, serveerbestekken, enz.
Un grand lot d’articles en métal argenté comprenant un service à thé, un service à café, plateaux, couverts de service etc...No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#43
Een lot van tien borden van aardewerk en porselein, waaronder Straatsburgse, Delftse, Brusselse en Chinese. XIXe en XXe eeuw. Enkele randschilfers en één gerestaureerd.
Dix différentes assiettes en faïence et en porcelaine de Strasbourg, Delft, Bruxelles, Chine des XIXe et XXe siècles. Quelques éclats, une restauration.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#105
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 10,70 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#221
“St-Thomas van Aquino”. Koperen beeld.
“St. Thomas d’Aquin”. Une statue en cuivre.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 120 / 200 -
#606
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400 / 600 -
#18
Een lot van zes beeldjes van blauw, wit en meerkleurig porselein, bestaande uit drie koppeltjes in oplopende groottes. Niet gemerkt.
Suite de six statuettes en porcelaine aux tintes bleues et blanches comprenant trois couples de tailles ascendantes.No longer availableDim. h: 20 - 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#390Mercedes-Benz collection
Een herenhorloge met lederen polsband in originele doos. Quartz.
Une montre pour homme avec bracelet en cuir dans son emballage d’origine. Quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#60
Een slavenarmband van zilver en hoorn met een dubbele drakenkop.
Bracelet d’esclave en argent et corne orné d’une double tête de dragon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#224Theodore RecknaglPeriod: 1865-1945
“Jongedame met parelsnoer”. Olieverf op karton. Gesigneerd.
“Jeune femme aux collier et coiffe de perles”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#24Ch. Billoin
“Exposition d’Anvers 1840”. Litho naar Kruseman. Uitgegeven door La Société Royale pour l’Encouragement des Beaux-Arts à ses Souscripteurs.
“Exposition d’Anvers 1840”. Litho d’après Kruseman. Editée par La Société Royale pour l’Encouragement des Beaux-Arts à ses Souscripteurs.No longer availableDim. 37 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#756
Een paar handgeknoopte Morikarpetten van wol en katoen, waarbij de tweede gesigneerd.
Deux carpettes Mori en laine et coton. Nouées main dont une signée.No longer availableDim. 176 x 124 & 180 x 124 cmEstimate: € 50 / 80