Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Baken

“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
Dim. 15 x 23 cm
SKU: 0402200554.
Auction day: 5 February 2020 19:00
Catalogue #554
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Baken

  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #622
    Baken

    “Compositie met wolf en personage”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1994.

    “Composition avec loup et personnage”. Aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 74 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 4 & 5 Februari 2020

Catalogus volledig - 850 loten. Catalogus verkrijgbaar in .pdf en .xls

4 February 2020 19:00
5 February 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 February 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More