Other lots by Baken
Other lots in this auction
-
#72Bernard De MaerePeriod: 1887 - 1954
“Zicht op de Royerssluis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1944. Met opdracht.
“Vue de l’Ecluse Royers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1944. Avec dédicace.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#318
Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
Paire de candélabres en verre en forme des Sacres Coeurs. Petit dégât.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 30/50 -
#775
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#668
Een serie van vijf Arita borden met Chenghua merk. Imari decor met gestileerde fohonden in uitsparingen en met pioenen in blauw en wit rond een roestrode driehoek in het centrum rondom een rozet met polychrome bloemen. Japan, omstreeks 1780 volgens bijgevoegd certificaat van Yamanake & Co te Kyoto.
Suite de cinq assiettes Arita aux marques Chenghua. Decor Imari de chiens de pho stylisés dans des cartouches et aux pivoines en bleu et blanc entourant un triangle rouille et une rosace aux fleurs polychromes dans le creux. Japon, vers 1780 selon le certificat ajouté de Yamanake & Co à Kyoto.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 500/600 -
#291
Een XVIIIe eeuws bord van Italiaans aardewerk, gedecoreerd met een koppel in een berglandschap. Omstreeks 1770.
Assiette en faïence italienne du XVIIIe siècle, décorée d’un couple dans un paysage montagneux. Vers 1770.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 120/140 -
#781
Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30/50 -
#113
Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#523
Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40/60 -
#814
“Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
“Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#214Ernest Vermeulen
“Thèbes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1880.
“Thèbes”. Huile sur toile. Signée et datée 1880.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 500/600 -
#266
Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300/400 -
#331
Lot postzegels in 4 Davo-albums: España 1945-1976 (zo goed als compleet tussen 1958 en 1976), United States 1847-1944 en 1945-1976 (weinig zegels, met o.m. luchtpost e.d.), Italia 1862-1977 (redelijk gevuld, ook luchtpost).
Lot de timbres postes dans 4 albums Davo: España 1945-1976 (prèsque complet entre 1958 et 1976), United States 1847-1944 eet 1945-1976 (peu de timbres, mais contenant e.a. poste aérienne), Italia 1862-1977 (bien rempli, contenant aussi poste aérienne).No longer availableEstimate: € 200/300