Other lots by Mara
-
#682Pol Mara“Compositie”. Zeefdruk op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#504Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Compositie met naakt en cello”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/99 buiten de plaat.
”Composition, nu et violoncelle”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/99 hors planche.No longer availableDim. 77,5 x 52 cmEstimate: € 100 / 150
Other lots in this auction
-
#755Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Une table à allonges en chêne à pieds tournés aux étranglements.No longer availableDim. 180 x 84 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374Art deco spiegel in koperen omlijsting.
Un miroir Art Déco dans un encadrement en cuivre.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 60 / 100 -
#441Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#705Swarovski“Anna”. Een kristallen object uit de reeks “Magie van de dans” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2004. In originele doos.
”Anna”. Un objet en cristal de la collection “Magie de la danse” d’après une oeuvre par Anton Hirzinger. Edition annuelle 2004. Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#132Frans Van Leemputten“Klein Huisje te Retie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite maison à Retie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200 / 240 -
#627WashingtonEen kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
Une boîte à cigares et 123 cigares ‘Fernand Piot”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#168“Pruisische vorst” Een bronzen beeld op een voetstuk van arduin en groen marmer. Inscriptie ‘Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen”.
”Roi de Prusse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille et marbre vert. Porte l’inscription: ‘ Aktien Gesellschaft Gladenbeck - Berlin - Friedrichshagen’.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 160 -
#640Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#641Een Japans juwelenkabinetje van zwartgelakt hout, versierd met decors van landschappen, vogels en bloemen. Gesigneerd.
Un petit cabinet à bijoux japonais en bois laqué noir, décor de paysages, oiseaux et fleurs. Signé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#519Vlaamse School XIXde eeuw“Madonna en Kind”. Olieverf op paneel.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#394Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.
Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#199“Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.
”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”No longer availableDim. 64 x 90 cmEstimate: € 1000 / 1500

