Similar lots by type
-
#264
“Stadszicht”. Olieverf op paneel.
“Vue de ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#559B. De Bruyn
“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55/65 -
#509Mangbetu Eres
“Jeune fille congolaise”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1954.
“Jeune fille congolaise”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1954.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#524Anton HeyboerPeriod: 1924 - 2005
“Danseres”. Gemengde techniek op papier.
“Danseuse”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 39 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#174Julien StappersPeriod: 1875 - 1960
“Frans dorpszichtje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village français”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 180/260 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002
“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420/460 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946
“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000/1500 -
#579Renaat Ivens
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#149Alfred Schenk
“Schapen in de stal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#324L. Van Langendonck
“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#219Jan Van Baelen
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650/700 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974
“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260/300 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#332Dolf Van RoyPeriod: België 1858 - 1943
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#262Van Lanotte (?)
“De smid”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le forgeron”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300/500 -
#159Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#519Youri DemeurePeriod: 1927 - 2003
“Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.No longer availableDim. 75 x 46 cmEstimate: € 100/120 -
#292Lode BosmansPeriod: °1925
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#422
“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#302Gevaert
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60/100 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968
“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/280
Other lots in this auction
-
#277
“Jezus met de doornkroon”. Een reliëf van glas. Begin XXe eeuw. Gemonogrammeerd ‘AW. N (?).
“Jésus avec la couronne d’épines”. Relief en verre. Début du XXe siècle. Monogrammé AW.N (?).No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 35/50 -
#511
Een vierkante vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van landschappen in cartouches.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de paysages dans des cartouches.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 90/110 -
#413
Een lot bestaande uit zes diverse tasjes uit de XIXde en het begin van de XXste eeuw, een miniatuur spiegeltje met gedreven bloemenmotief, een handvat van gedreven koper met parelmoer, een te herstellen armband. Verzilverd metaal, koper, zijde en haakwerk.
Lot comprenant six sacs à main divers du XIXe siècle et début XXe siècle, un miroir miniature au motif de fleurs repoussées, une manche en cuivre repoussé et nacre, un bracelet à réparer. Métal argenté, cuivre, soie et broderie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#171
Een lot van vier wandelstokken, waarvan drie met verzilverd metalen handvat.
Lot de quatre cannes dont trois à la manche en métal argenté.No longer availableEstimate: € 120°/180 -
#602Albert Szukalski
“Szukalski en de VIII”. Portefolio met diverse zeefdrukken. Pink Editions 1974 en E.A.
“Szukalski en de VIII”. Portefeuille contenant plusieurs sérigraphies. Pink Editions 1974 et E.A.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#454Antonio Corona
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#233
Een waaier van struisvogelveren.
Eventail de plûmes d’autruche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#23
Een oud kompas in een gedraaide houten houder met deksel.
Boussole ancienne dans un boîtier en bois tourné.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#1Jema
Een gestileerde haan van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Coq stylisé en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#793Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal taillé, coloré vert dans la masse. Avec griffe.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#417
Een lot van 19 grote en 8 kleine tegels met diverse decors in art nouveau en decostijl.
Lot de 19 grands et 8 petits carreaux à différents décors de style art nouveau et art déco.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#775
Een partij postzegels (een kaft met postzegelvellen, een doos met losse zegels en blaadjes, twee kaften met als thema bloemen, een kaft met zegels uit diverse landen, een naslagwerk over Spaanse postzegels, een album met zegels van verschillende landen, een album met Duitse postzegels, een kaft met een verzameling met thema “maanlandingen”).
Un lot de timbres postes (une farde aux feuilles, une boîte aux timbres dépareillés et de feuilles, deux fardes au thème “fleurs”, une farde aux timbres de différents pays, un livre sur les timbres espagnols, un album aux différents pays, un albums aux timbres allemands, une farde aux atterrissages sur la lune).No longer availableEstimate: € 200/240