#657Lladro
‘Recital ballerina’, een Lladro beeldje, modelnr 5496 in originele verpakking.
#275
Een eikenhouten commode met 3 laden.
#343
Een roodkleurige vaas met vergulde band en tafereel in het reliëf.
#532Van Schuylenbergh
“Abstracte compositie met vrouwenportret.” Acryl op papier. Gesigneerd.
#205
Een halsketting met 5 rijen parels en een rij met groene stenen.
#572
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#446
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 178 x 245cmEstimate: € 100/150 -
#648
Een blauwe glaspasta lamp.
A blue glass paste lamp.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 40/60 -
#430
An 18 kt white gold ring set with a brilliant cut diamond of approximately 0.25 ct. and four small brilliant cut diamonds.No longer availableDim. 2,17 gEstimate: € 400/450 -
#535
Een mahoniehouten secretaire met schrijfklep en 3 laden. Engelse stijl.
#114
“Landschap met personages”. Olieverf op paneel.
#340Cartier
Twee zijden sjaals.
Two silk scarves.No longer availableEstimate: € 150/200