#461Een paar Chinees blauw en witte porseleinen gemberpotten met vogels en floraal decor.
#131DelheidEen art deco zilveren koffieset, gemerkt onderaan.
An Art Deco silver coffee set, marked at the bottom.No longer availableDim. 800‰ - 2855g brutoEstimate: € 500 / 800 -
#327Een 19de eeuws prentenboek van Italiaans leder met grote slijtage.
#97Val Saint Lambert. P.U.Een schaal, Val Saint Lambert in groen en kleurloos kristal, gemerkt VSL, PU 8716003.
#386Een paar Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#622“Dansende vrouw”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Dancing woman." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 77 x 58cmEstimate: € 75 / 125 -
#302Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Eugeen van Mieghem, Antwerpen” en “Eugeen van Mieghem, Emigranten van de Red Star Line”.
A lot of 2 art books, consisting of "Eugeen van Mieghem, Antwerp" and "Eugeen van Mieghem, Emigrants of the Red Star Line".No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#54J. Cuvelier“Zicht op de Rijen te Brugge”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#248“Het oestereetstertje”. Olieverfreproductie op doek. Onderaan gesigneerd. Naar schilderij van Jan Steen.