#200
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de fleur et bague assortie sertie de diamants et marquises ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 20,54 gEstimate: € 2500/3500 -
#798
Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
#4
6 topografische gravures.
#743
Een gepolychromeerd houten beeld in de vorm van een vrouwelijk varken op een krukje.
Une statue en bois polychrome en forme de truie sur un tabouret.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 120/180 -
#207
Een etui met zes messen van parelmoer.
#214Louis Van HoordePeriod: 1886 - 1935
“De waarzegster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La diseuse de bonnes aventures”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 200/280 -
#355
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950/1100 -
#792Lode Bosmans
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#377
Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
#784Pierret
“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#570