Other lots in this auction
-
#874Val St. LambertEen lampenvoet van roze kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe de cristal rose. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#32Willy StockPeriod: 1917 - 1998“Straatzicht op een regenachtige dag”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène de rue pluvieuse”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#845Matchbox Series 4; 18; 25; 27 & 31Vier speelgoedautootjes in originele doosjes:- Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.
Quatre voitures jouets, emballages d’origine:Dodge Stake truck.- Field car.- Ford Cortina G.T.- Mercedes-Benz 230 SL.- Lincoln Continental.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#774Karel Jan Van den Heuvel“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#193“Dansende Faun”. Een bronzen beeld naar het voorbeeld uit Pompei.
”Faune dansant”. Une statue en bronze, d’après l’exemple de Pompéi.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200 / 240 -
#598“Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.
”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 320 / 400 -
#349Remy De Pileceyn“Jongen met groene trui.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Jeune homme au pull vert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 29,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man die een masker maakt. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis qui fabrique un masque. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#138Een jardinière van Vlaams aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Op piëdestal. Randschilfer aan de piëdestal.
Une jardinière en faïence flamande, décor de fleurs en relief. Sur piédestal (éclat).No longer availableDim. h: 80 + 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Een gekleurde Japanse houtsnede. Info op achterzijde: Kuniyasu - Gwa; Kiwame zegel (1790 - 1804); Acteur: Ichikawa Komazo; uitgever Izumi - Ya Ichibei, Kansendo.
Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Information au dos: Kuniyasu - Gwa; estampe Kiwame. (1790 - 1804); Acteur: Ichikawa Komazo, éditeur: Izumi - Ya Ichibei. Kansendo.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#66Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492“Bloemenstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Varlin.
”Nature morte, fleurs”. Une aquarelle. Porte une signature: Varlin.No longer availableDim. 53 x 34 cmEstimate: € 100 / 150

