Other lots in this auction
-
#823Een oude wijze van Chinees aardewerk.
Un ancien sage chinois en faïence.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#722Matchbox King Size K-5“Racing car transporter”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Racing car transporter”. Un jouet. très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#263Wandtapijtje met twee personages. Handgeweven (slijtage).
Tapis mural , deux personnages. Nouée main ( usures).No longer availableDim. 145 x 180 cmEstimate: € 80 / 120 -
#703Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55 / 65 -
#683Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
Deux vitraux différents, vers 1900.No longer availableDim. 98 x 52 & 69 x 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#622Utagawa KunisadaPeriod: 1786 - 1865Vier ingekleurde Japanse houtsneden uit de reeks “The Saigoku Pilgrimage Route”. Gesigneerd in de plaat.
Quatre gravures sur bois en couleurs japonaises, de la collection “ The Saigoku Pilgrimage Route”. Signées dans la planche.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 650 / 750 -
#416Een koperen haardgarnituur, bestaande uit een pauwstaarthaardscherm, twee haardstellen, een houtbak, een paar vuurbokken en een staander voor lucifers.
Une garniture de cheminée, comprenant un pare-feu en queue de paon, deux ensembles de feu, un bac à bois, une paire de chenets et un porte-allumettes.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#857Bekertje op voet. Chinees werk. Deels geglazuurd, deels gegraveerd. Onderaan gemerkt.
Gobelet sur pied. Travail chinois. partriellement glaçuré, partiellement gravé. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815
Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 260 / 320 -
#585Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 240

