Other lots in this auction
-
#226
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#677
Twee Afrikaanse staffen. Zaïre.
Deux bâtons africains. Zaïre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#27
Een sleutel, afkomstig van de Bastille Saint-Antoine in rond kadertje, geschonken aan de stad Brugge. Met zegel.
Une clé, d’origine de la Bastille Saint-Antoine dans un cadre rond, un présent à la ville de Bruges.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25/50 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#518
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een rij olifantjes. Enkele beschadigingen. XIXe eeuw.
Une défense africaine sculptée en forme de file d’éléphants. Quelques dégâts. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80/120 -
#448
Een groot lot oude postkaarten, waaronder van voor 1930, een aantal van het heilige land. Onder meer abdijen en kloosters.
Un grand lot d’anciennes cartes postales, dont certaines d’avant 1930, et certains du Pays sacré. Également des cartes postales des abbayes et couvents.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#554
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#830
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40/50 -
#711Matchbox King Size K-18
“Dodge tractor with articulated horse van”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Dodge tractor with articulated horse van”. Un jouet. En très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#507
Een bronzen Thaise Bodhisattva.
Un Bodhisattva en bronze thaï.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 200/260 -
#49
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50/80 -
#219Paul DelarochePeriod: 1797-1856
“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableDim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000/3000